до уваги працівників цнту: обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «власний дім» та заходів енергозбереження

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


До уваги працівників ЦНТУ: обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та заходів енергозбереження

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації інформує про можливість працівників закладів освіти взяти участь в обласній програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-20 роки.

Для реалізації даної програми Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі надаються довгострокові пільгові кредити (3% річних) на спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями та добудову незавершених житлових будинків, спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій, а також придбання незавершеного будівництвом та готового житла.

Також пільгове кредитування доступне для заходів енергозбереження: утеплення будинків, зовнішніх фасадів, ізоляція покрівель та підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків, придбання та встановлення обігрівальних приладів а також для проведення капітального ремонту житла.

Більше інформації можна отримати на сайті Кіровоградського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, або за адресою офісу фонду (м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38, каб. 25), або за телефонами: (0522) 24-46-93; (098) 377-97-01; (095) 193-95-71. 


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.