програма інноваційних досліджень з грантом для переможців від 30 тис до 70 тис доларів

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Програма інноваційних досліджень з грантом для переможців від 30 тис до 70 тис доларів

Міністерство освіти і науки України повідомляє про початок прийому заявок на участь у програмі інноваційних досліджень, переможці якої можуть отримати до 70 тис доларів.

Асистенти, доценти або професори, які досліджують новітні технології, можуть взяти участь у програмі інноваційних досліджень Huawei Innovation Research Program (HIRP OPEN 2018). Сфера наукових інтересів учасників має стосуватися комунікаційних технологій, інформатики, інженерії або суміжних галузей. Загалом програма містить 140 тем досліджень за 20 напрямами.

Серед інших вимог до претендентів - робота на умовах повної зайнятості у виші або науково-дослідницькій установі України.

Термін подачі заявок - до 30 травня 2018 року.

Завантажити аплікаційну форму та подати заяву можна за адресою: http://innovationresearch.huawei.com/IPD/hirp/portal/index.html .

Програма інноваційних досліджень компанії Huawei орієнтована на перспективні дослідження фахівців інформаційно-комп'ютерних технологій. Вона передбачає грошові винагороди від 30 до 70 тис доларів з тривалістю фінансування 1-2 роки.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.