всеукраїнський конкурс «агро-2019» для студентів аграрних спеціальностей (поїздка на міжнародну виставку сільського господарства sima 2019 у парижі)

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Всеукраїнський конкурс «Агро-2019» для студентів аграрних спеціальностей (поїздка на міжнародну виставку сільського господарства SIMA 2019 у Парижі)

Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» вдруге проводить відкритий всеукраїнський студентський конкурс «Агро-2019», мета якого – підтримка студентів, які отримують агроспеціальності; мотивування та заохочення їх до подальшого навчання і розвитку в галузі.

Стартував конкурс 24 жовтня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка.

«Агро-2019» складається з двох відбіркових етапів:

I етап (листопад 2018 р.) – рішення комплексних завдань з профільних предметів (на базі свого ЗВО);

II етап (грудень 2018 р.) – захист власного проекту перед експертним журі.

Для участі студентам необхідно до 20 листопада (включно) зареєструватися на сторінці Фонду.

У проекті можуть брати участь студенти денної форми навчання і молоді спеціалісти (від 17 до 25 років включно).

30 переможців конкурсу у лютому 2019 року відвідають міжнародну виставку сільського господарства та тваринництва SIMA 2019 у Парижі.

Коротка інформація про проект «Агро-2019»

Перший етап – проходить в вузах учасниках. Другий етап - у вузі з найбільшою кількістю фіналістів.

Конкурсні завдання до I етапу складатимуть члени експертної ради, до якої входитимуть викладачі найбільших профільних вузів-учасників проекту. Члени експертної ради заздалегідь мають підготувати завдання до першого етапу та відправити на електронну адресу представнику Фонду. На основі даних завдань буде сформовано бланк до першого етапу.

II етап (Фінальний) – презентацію власних проектів студенти будуть представляти перед експертним журі конкурсу – провідними фахівцями галузі. Вони оцінюватимуть студентів. Згідно їх оцінок, буде сформована рейтингова таблиця та визначені тридцять переможців, котрі у лютому 2019 року відправляться на найбільшу в світі міжнародну виставку сільського господарства та тваринництва SIMA 2019, яка пройде у Парижі.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.