до уваги студентів та аспірантів: конференція tnc19, присвячена комп'ютерним мережам у сфері науки і освіти (таллінн, естонія, 16-20 червня).

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


До уваги студентів та аспірантів: конференція TNC19, присвячена комп'ютерним мережам у сфері науки і освіти (Таллінн, Естонія, 16-20 червня).

Організатори конференції TNC19 запрошують взяти участь у програмі «Майбутні таланти» (Future Talent Programme). TNC - це найбільша та найпрестижніша європейська конференція, присвячена комп'ютерним мережам у сфері науки і освіти. Цього року конференція пройде в місті Таллінн, Естонія, з 16 по 20 червня.

Після реєстрації в програмі на вас чекатимуть професійний тренінг і інструктаж, потім ви представите свою доповідь на розгляд програмного комітету TNC. Якщо доповідь схвалять, то подорож до Таллінна і участь в конференції TNC19 будуть для вас безкоштовними, і ви розповісте про свій проект провідним фахівцям у вашій області.

Інформація про програму «Майбутні таланти» знаходиться тут. Реєстрація доступна за посиланням. Важлива рекомендація: якщо у вас немає облікового запису в системі eduGAIN (докладніше про неї можна дізнатися на сайті Асоціації УРАН), то ви можете зареєструватися через соціальну мережу - уважно вивчіть запропоновані для реєстрації варіанти на сторінці під заголовком «Select your identity provider».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.