іі ет. всеукр. студолімпіад «відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» і «транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


ІІ ет. Всеукр. студолімпіад «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» і «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»

17 - 19 квітня 2019 р. на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету буде проведено ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» (спеціальність «Матеріалознавство») і «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» (спеціальність «Агроінженерія»).

Олімпіади проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти i науки України від 28.11.2018 року №1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році».

Детальну інформацію щодо умов та термінів проведення ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад можна подивитися. на web-сторінці за посиланням:http://nauka.kntu.kr.ua/Olimpiady.html


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.