всеукраїнська наук.-практ. конф. студ., аспір. та молод. вчених «досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання с/г продукції»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Всеукраїнська наук.-практ. конф. студ., аспір. та молод. вчених «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання с/г продукції»

Кафедра сільськогосподарського машинобудування агротехнічного факультету Центральноукраїнського національного технічного університету запрошує взяти участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції», яка відбудеться на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування з 10 по 12 квітня 2019 р.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

– інноваційні пропозиції за результатами проведених наукових досліджень;

– проблеми впровадження результатів наукових досліджень у виробництво;

– визначення напрямів співробітництва з машинобудівними підприємствами для впровадження результатів науково-дослідних робіт у виробництво;

– встановлення зв’язків з закладами вищої освіти для сумісного проведення науково-дослідних робіт.

Для участі в конференції необхідно надіслати не пізніше 1 квітня 2019 року на адресу оргкомітету: заявку учасника згідно зі зразком; електронний варіант тез доповіді на електронну адресу: kaf_sgm_kntu@ukr.net, або petrenko.dimitriy@gmail.com.

Електронний варіант заявки на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції» ви можете знайти на сайті ЦНТУ в розділах «Наукова діяльність», далі «Студентська наукова робота».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.