до уваги студентів та аспірантів: донабір експертів національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з числа студентства

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


До уваги студентів та аспірантів: донабір експертів Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти з числа студентства

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти запрошує здобувачів вищої освіти взяти участь у конкурсному відборі експертів НАЗЯВО, які здійснюватимуть аналіз освітніх програм (незалежна експертна група складається з трьох осіб: двох представників освіти та одного представника здобувачів освіти).

 

Для забезпечення експертів з усіх спеціальностей на різних рівнях освіти Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти оголошує донабір всіх представників студентства, особливо з числа аспірантів.

 

Етапи відбору експертів та формування експертної групи:

1. Оцінка заяв та підтверджуючих документів;

2. Телефонне інтерв’ю за потреби;

3. Навчання: онлайн-курс з тестуванням та очний дводенний тренінг з тестуванням;

4. Формування експертної групи на необхідну програму (ретельне вивчення експертами самоаналізу закладу, виїзд до закладу, аналітичний звіт).

 

Що пропонується з боку Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти:

• разом будувати та втілювати систему чесного професійного нового покращення вищої освіти;

• навчання та сертифікація кваліфікованих експертів (здобувач освіти може бути експертом протягом року після здобуття диплому);

• організаційну підтримку для оцінки програм;

• фінансову компенсацію виконаної роботи, де за одну таку експертизу (аналіз звіту, виїзна експертиза до закладу до трьох днів, формування звіту з оцінкою та рекомендаціями) експерт отримуватиме біля 8000 грн до оподаткування та додатково відшкодування витрат на відрядження.

 

Якщо Ви вважаєте себе відповідним кандидатом на цю посаду, заохочуємо вас подавати свою анкету тут

 

Зауважте, що в процесі подання заявки за цією формою потрібно надрукувати свій мотиваційний лист, прикріпити своє резюме та довідку закладу, підтверджуючу ваш статус здобувача освіти (стандартна довідка закладу з датою видачі). Ці документи радимо підготувати заздалегідь.

 

З повагою

секретаріат Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.