увага: набір на навчання за програмою офіцерів запасу на кафедру військової підготовки льотної академії нау

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Увага: набір на навчання за програмою офіцерів запасу на кафедру військової підготовки Льотної академії НАУ

В період з 20.01.2020 по 15.05.2020 здійснюється конкурсний відбір для проходження на контрактній основі навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії НАУ за програмою підготовки офіцерів запасу.

 

Запрошуються:

 

– студенти ЦНТУ другого та старших курсів навчання будь-якої форми навчання будь-якої спеціальності та спеціалізації чоловічої чи жіночої статі;

 

– особи, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра без вікових обмежень.

 

Громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, надається відстрочка від призову на строкову військову службу.

 

Військово-облікова спеціальність – «Штабна авіаційна» (офіцер авіаційного штабу). Заняття проводяться виключно в м. Кропивницькому з метою підготовки до проходження військової служби у Збройних Силах України на офіцерських штабних посадах в Повітряних Силах ЗСУ, інших військових формуваннях, а також правоохоронних органах спеціального призначення.

Додаткову інформацію про умови проведення конкурсного відбору, а також про особливості проходження військової підготовки можна отримати: на кафедрі військової підготовки Льотної академії НАУ; на сайті Льотної академії НАУ, або за телефоном: (0522) 394-749 (8.00 – 16.00).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.