міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників зво і-іv рівнів акредитації

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО І-ІV рівнів акредитації

«Європейська ліга професійного розвитку» та університет Collegium Civitas (Варшава, Польща) запрошують педагогічних і науково-педагогічних працівників на дистанційне стажування за темою «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 9 листопада – 18 грудня 2020 року (стажування організовано на базі програми ZООМ та проходитиме польською мовою із професійним перекладом на українську мову).

Тривалість стажування – 180 годин (6 кредитів).

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

По завершені стажування університет Collegium Civitas видає відповідно сертифікати.

Детальна інформація щодо участі у програмі стажування на сайті «Європейська ліга професійного розвитку» за посиланням.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.