міжнародна науково-практична конференція «розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем»

25 листопада на базі Центральноукраїнського національного технічного університету відбудеться VIII Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем»

Робочі секції конференції:

Секція 1. Проблеми інноваційної трансформації соціально-економічних систем.

Секція 2. Політика в сфері обліку, оподаткування та аудиту як інструмент регулювання соціально-економічного розвитку.

Секція 3. Оподаткування підприємницької діяльності та сучасні системи корпоративного податкового менеджменту.

Секція 4. Сучасні імперативи розвитку теорії, методології та організації обліку в умовах функціонування інформаційної економіки.

Секція 5. Трансформація ролі та завдань державного, незалежного та внутрішнього аудиту в умовах поглиблення глобалізаційних процесів та інноваційних трансформацій.

Секція 6. Інформаційно-аналітичне забезпечення та сучасні інформаційні технології в управлінні соціально-економічними системами.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

З будь-яких питань щодо участі в конференції звертайтесь до оргкомітету конференції: Пугаченко Ольга Борисівна (секретар оргкомітету), к.е.н., доц., доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування ЦНТУ (+38) 050-572-97-40; (+38) 052-239-04-57


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.