«напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємств», всеукраїнська наук.-пркт. конф. студ., аспірантів та молод. учених (16.04.2021)

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


«Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємств», всеукраїнська наук.-пркт. конф. студ., аспірантів та молод. учених (16.04.2021)

Кафедра економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету запрошує взяти участь (очно або дистанційно) у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємств», яка відбудеться 16 квітня 2021 року на базі кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ. Конференція розрахована не лише на студентів, аспірантів, молодих вчених, а також на науковців, викладачів закладів вищої освіти, фахівців-практиків, підприємців.

Співорганізаторами конференції виступають: Міністерство освіти і науки України; Центральноукраїнський національний технічний університет; Льотна академія Національного авіаційного університету; Херсонський національний технічний університет; Хмельницький національний університет; Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького; Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету; Університет економіки та права «Крок».

Напрями роботи конференції:

1. Управління ефективністю діяльності підприємства.

2. Шляхи активізації інноваційної діяльності підприємства.

3. Інвестиційна привабливість підприємства та її забезпечення.

4. Проблеми конкурентоспроможності вітчизняних підприємств в умовах євроінтеграційних процесів.

5. Механізми мотивації персоналу і соціальна відповідальність бізнесу.

6. Освітньо-професійний розвиток персоналу в контексті євроінтеграції і завдань інноваційної економіки.

7. Економічна безпека підприємств, напрями та механізми її регулювання.

Для участі у конференції необхідно до 7 квітня 2021 року надіслати на заявку і тези доповіді на пошту оргкомітету: conference.cntu@gmail.com, або принести за адресою: кафедра економіки та підприємництва ЦНТУ (ауд. 464), Центральноукраїнський національний технічний університет, проспект Університетський, 8, Кропивницький, 25006.

Відповідальна особа – секретар оргкомітету конференції, к.е.н., доц. Наталія Петрівна Сисоліна (+38(066) 131-14-59)


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.