вибори голови студентської ради факультету автоматики та енергетики цнту (9 червня)

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Вибори голови студентської ради факультету автоматики та енергетики ЦНТУ (9 червня)

9 червня 2021 року в аудиторії 164 з 9:00 до 13:00 проходитимуть вибори голови студентської ради факультету автоматики та енергетики Центральноукраїнського національного технічного університету. На посаду балотується студент групи АК-20-3СК Владислав Канунніков.

«Можливо хтось не знає, але у Світловодському районі серед лісної галявини на березі Дніпра є спортивно-оздоровчий табір Центральноукраїнського національного технічного університету «Сосновий гай», обладнаний літніми будиночками, табір має свою територію пляжу, спортивні споруди та ігрові майданчики, – говорить Владислав Канунніков. – Моєю метою є заохочення студентів та співробітників ЦНТУ до літнього відпочинку у таборі «Сосновий гай».

Також, будуть реалізовуватися організації дозвілля студентів, з урахуванням їх інтересів. Буде збільшена кількість здобувачів вищої освіти а факультеті з різноманітними стипендіальними програмами, грантами та переможцями олімпіад.

Моніторинг проблем студентів допоможе виявити та покращити внутрішню систему забезпечення якості освіти. У всі сфери діяльності університету впроваджуватимуться новітні інформаційні технології, що не тільки покращить та полегшить роботу з ними, а й виведе на новий рівень прозорість навчальної системи.

Я вважаю, що спільними зусиллями нам вдасться покращити наш університет».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.