зробіть фото про україну та беріть участь у проекті мон «вивчай світ —> рекламуй україну!»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Зробіть фото про Україну та беріть участь у проекті МОН «Вивчай світ —> рекламуй Україну!»

Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ —> рекламуй Україну!» («Discover the world —> promote Ukraine!») з метою популяризації України в світі та створення за допомогою проекту обміну листівками між українськими школярами, студентами з іноземцями (https://www.postcrossing.com/).

 

Реалізований проект сприятиме розвитку міжособистісних та культурних зв’язків, організації в закладах освіти пунктів посткросингу, підтримуватиме розвиток самоврядування серед школярів та студентів. Спілкування за допомогою посткросинсу сприяє формуванню толерантного ставлення до представників інших культур, зближення людей різних національностей, розширенню світогляду, подолання мовних і просторових меж.

 

На першому етапі проекту формуватиметься база листівок (за вимогами, що додаються), які рекламують та розповідають про Україну (культуру, архітектуру (фото фасадів будівель закладів освіти), історію тощо), шляхом надсилання фотографій до МОН для подальшого виготовлення брендованих посткросинг-листівок.

 

Наступним етапом проекту буде розробка дизайну й виготовлення на основі надісланих фотографій брендованих посткросинг-листівок та марок, з подальшим розповсюдженням.

 

Третій етап - обмін листівками між школярами та студентами по всьому світу. Школярі та студенти матимуть можливість використовувати розроблені брендовані посткросинг-листівки, популяризувати та рекламувати Україну у всьому світі, разом із цим відкриватимуть нові країни та культури, покращуватимуть знання іноземних мов, будуть розширювати світогляд.

 

За результатами 2021-2022 навчального року всі бажаючі учасники

проекту зможуть поділитися своїм досвідом посткросингу, враженнями від

спілкування з іноземцями, а також матимуть нагоду представити власні колекції зібраних листівок.

 

Усі, хто бажає долучитися до проекту «Вивчай світ —> Рекламуй Україну» («Discover the world — > promote Ukraine!»), можуть надсилати фото (аерофото) місцевих закладів освіти, архітектурних, історичних пам’яток, арт-об’єктів та визначних пам’яток культури і мистецтва. Відібрані фотографії будуть надруковані на листівка для посткросингу та розповідатимуть про Україну світові.

 

Термін подачі фотографій до 10 жовтня 2021 року за лінком https://drive.google.com/drive/folders/1vw9M_fYtV3rwJ0EwcPtC_aKtEyV-U-GN

відповідно до таких вимог:

якість фото 72 dpi, розмір 3840 х 2560;

короткий опис до фото українською та англійською мовами (до 200-230 символів);

 

з метою захисту авторських прав організатори просять надсилати фотографії з ім’ям автора на зображенні.

 

За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою postcrossingmon@gmail.com.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.