iіi всеукраїнська студентська науково-практична конференція «досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп’ютерних технологій» (28-29.10.2021)

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


IІI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп’ютерних технологій» (28-29.10.2021)

Здобувачів вищої освіти запрошують взяти участь у роботі IІI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп’ютерних технологій», яка відбудеться на базі кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету 28-29 жовтня 2021 року в дистанційному форматі.

Співорганізатори конференції: ЦНТУ, кафедра будівельних, дорожніх машин і будівництва ЦНТУ, Студентське наукове товариство ЦНТУ.

Тематичні напрямки роботи конференції:

– Комп'ютерні імітаційні моделі і методи їх створення;

– Моделювання архітектурних об'єктів для концептуальної або фотореалістичної подачі проектованих споруд на стадії розробки;

– Моделювання інтер’єру й екстер’єру, архітектурних об’єктів, створення рекламних роликів;

– Моделювання складних механізмів і машин, імітація процесів;

– Розрахунки вузлів, деталей, будівельних конструкцій та робочих органів з застосуванням новітніх комп’ютерних технологій.

 

Для участі у конференції необхідно надіслати до 15 жовтня 2021 року на адресу оргкомітету:

– електронний варіант заявки учасника конференції згідно з наданим зразком;

– електронний варіант тез доповіді електронною поштою за адресою: yvkr@i.ua; brmb73@gmail.com

 

Електронний варіант заявки учасника II Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп’ютерних технологій» можна знайти на сайті студентського наукового товариства ЦНТУ www.snt-kntu.ho.ua у розділі «ЗАХОДИ ЦНТУ».

Для реєстрації учасникам конференції необхідно мати при собі мати студентський квиток та паспорт. Участь – безоплатна.

За результатами роботи конференції планується видання електронного збірника матеріалів конференції, який буде розміщено на сайті студентського наукового товариства ЦНТУ www.snt-kntu.ho.ua у розділі «ЗБІРНИКИ СНТ».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ:

Приймаються доповіді та тези доповідей обсягом до 5-ти сторінок, надруковані у текстовому редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, 12 пт., міжрядковий інтервал - одинарний, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 3 см, праве і ліве – 2,5 см.

Більш детальну інформацію щодо оформлення доповідей та тез доповідей та разок можна знайти на офіційному сайті університету http://www.kntu.kr.ua/ у розділі «Наука» у «Видавничій діяльності».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.