міжнародна олімпіада з інформаційної безпеки stateinfosec-2022: запрошення до участі

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Міжнародна олімпіада з інформаційної безпеки StateInfoSec-2022: запрошення до участі

5 квітня 2022 року на базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету відбудеться ХІІІ Міжнародна студентська олімпіада з інформаційної безпеки держави StateInfoSec-2022.

Тема олімпіади: шляхи і механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів.

До участі в олімпіаді запрошуються здобувачі вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека», а також за іншими ІТ-спеціальностями, де вивчається інформаційна безпека держави.

Форми участі та вимоги до учасників олімпіади

Форми змагань – індивідуальна або командна. Перша передбачає самостійну підготовку здобувачем вищої освіти реферату (під керівництвом керівника-викладача) і його публічного захисту перед міжнародним журі олімпіади. Друга – командна підготовка й презентація відповідей на не менше ніж 100 питань, які оцінює міжнародне журі олімпіади. Команда ЗВО повинна складатися з трьох здобувачів вищої освіти і одного керівника-викладача. Заклад вищої освіти може представити не більше двох команд від факультету/інституту.

Всі студенти-учасники олімпіади StateInfoSec-2022 станом на день проведення змагань повинні бути здобувачами вищої освіти (будь-якої форми навчання). Студент-учасник команди також може окремо зареєструватися для участі в індивідуальних змаганнях.

Реєстрація участі в Олімпіаді StateInfoSec-2022

(до 5 березня 2022 року)

– індивідуальна участь (захист реферату):

1) зареєструватися за посиланням https://forms.gle/rDUSxgie12hiC4qD8 (реєстрацію здійснює керівник-викладач);

2) надіслати в електронному вигляді у форматі DOC/DOCX реферат за тематикою олімпіади на е-скриньку міжнародного журі олімпіади ISZZI_open@ukr.net.

– командна участь (понад 100 відповідей):

1) зареєструвати команду за посиланням https://forms.gle/Ki5kyekTofhxw5797 (реєстрацію здійснює керівник-викладач);

2) надіслати сформульовані командою вичерпні відповіді на не менше ніж 100 питань із переліку https://t.me/StateInfoSec на е-скриньку міжнародного журі олімпіади ISZZI_open@ukr.net.

Дата й місце проведення StateInfoSec-2022

Олімпіада відбудеться 5 квітня 2022 року в онлайн форматі на базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету (Кропивницький, Україна).

Контактна інформація та офіційні представники олімпіади

Координатор StateInfoSec-2022 в Україні, офіційний представник міжнародного оргкомітету: Олександр ДОРЕНСЬКИЙ, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, https://t.me/ODorenskyi, www.fb.com/o.dorensky, +38(052)2390449;

Голова міжнародного програмного комітету StateInfoSec-2022: Олексій СМІРНОВ, завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, +38(052)2390449, it-kntu@ukr.net;

Голова міжнародного журі StateInfoSec-2022: Валентин ПЕТРИК, доцент спеціальної кафедри №2 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ України «КПІ ім. І.Сікорського», тел. +38(067)2462910, ISZZI_open@ukr.net.

Адреса міжнародного організаційного комітету StateInfoSec-2022: Центральноукраїнський національний технічний університет, Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення, просп. Університетський, 8, м. Кропивницький, Україна, 25030.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.