рейтинг за кількістю цитат у google scholar: цнту зберігає лідерство в регіоні

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Рейтинг за кількістю цитат у Google Scholar: ЦНТУ зберігає лідерство в регіоні

Лабораторія Cybermetrics Національної дослідницької ради Іспанії (організація, що складає рейтинг Webometrics) опублікувала оновлення Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles – рейтинг університетів за кількістю цитувань провідних вчених у Google Scholar. Серед 89 ЗВО України, що потрапили до рейтингу, Центральноукраїнський національний технічний університет посів 41 місце.

Рейтинг цитувань університетів визначається за базою Google Scholar, яка індексує наукові публікації в мережі Інтернет, охоплюючи лише наукові сайти, і збирає інформацію про місце публікації і зміст наукових робіт. При складанні рейтингу алгоритм вираховує кількість цитувань 310-ти найпопулярніших публічних профілів науковців кожного університету. Як зазначається на сайті лабораторії, при укладанні рейтингу 2023 року було проіндексовано понад 1,4 млн. профілів системи Google Scholar.

Рейтинг «Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles» містить понад 4300 закладів вищої освіти з усього світу. Серед них – 89 українських університетів.

Цього року Центральноукраїнський національний технічний університет (41 місце по Україні) – єдиний представник Кіровоградської області в українському сегменті рейтингу «Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles».

Нагадаємо, у рейтингу Webometrics станом на січень 2023 року Центральноукраїнський національний технічний університет піднявся на три сходинки та посів 95 місце з 306 закладів вищої освіти України, що також є найкращим показником для університетів Кіровоградщини.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.