новий генератор в цнту: гуманітарна допомога від «кока-кола» та червоного хреста україни

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Новий генератор в ЦНТУ: гуманітарна допомога від «Кока-Кола» та Червоного Хреста України

Сьогодні, 21 квітня Центральноукраїнський національний технічний університет отримав від Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України потужний 40-кіловатний генератор, наданий університету за програмою благодійності від компанії «Кока-Кола». Генератор допоможе забезпечити безперебійне водопостачання до навчальних корпусів та гуртожитків.

Як повідомило регіональне представництво Товариства Червоного Хреста України, компанія «Кока-Кола» надає різнопланову гуманітарну допомогу дитячим садочкам, школам, закладам вищої освіти, територіальним громадам тощо. Наразі для Кіровоградської області виділено три 40-кіловатні генератори, два з них передаються університетам, один – до територіальної громади.

В Центральноукраїнському національному технічному університеті даний генератор буде використано для забезпечення електричною енергією університетської насосної станції у випадках аварійних відключень електроенергії. Насосна станція постачає воду до навчальних корпусів і гуртожитків ЦНТУ, де мешкають студенти та переселенці з тимчасово окупованих і прифронтових територій.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.