корисно знати кожному: як вберегти себе від фінансового шахрайства

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Корисно знати кожному: як вберегти себе від фінансового шахрайства

В рамках співробітництва між Центральноукраїнським національним технічним університетом та АТ КБ «ПриватБанк», представники банківської установи регулярно проводять для студентів та викладачів нашого навчального закладу різноманітні просвітницькі заходи. Зараз регіональне управління КБ «ПриватБанк» пропонує викладачам та студентам ЦНТУ переглянути відеоуроки протидії фінансовому шахрайству.

Фахівці «ПриватБанку» зауважують на тому, що саме зараз в суспільстві, як ніколи, актуальне питання безпеки коштів та фінансової грамотності. Шахраї намагаються використати вразливість і тривогу громадян (а повномасштабна війна та воєнний стан ще більше загострили відчуття тривоги) для обману та заволодінням грошима.

Тому АТ КБ «ПриватБанк» ініціював просвітницьку кампанію «АГЕНТ 3700» з метою підвищення фінансової грамотності суспільства: відомі блогери за допомогою серії навчальних відео розкажуть вам, як протидіяти шахраям; як захистити ваші кошти та персональні дані; допоможуть вивчити правила безпеки безготівкових та онлайн-платежів тощо.

Зокрема, Антон Тимошенко, один із найвідоміших стендап-коміків в Україні, в легкій і зрозумілій формі розказує про найбільш поширені види шахрайства та дає поради, як їм запобігти.

Серію відеоуроків проекту «АГЕНТ 3700» можна переглянути безкоштовно на YouTube - https://www.youtube.com/playlist?list=PLrMsny-Z1HFwSMUeamawZNkVqZpFh6crm

Нагадаємо, у весняному семестрі минулого навчального року, під час організації в ЦНТУ заходів до «Всесвітнього тижня грошей», регіональні менеджери АТ КБ «ПриватБанк» провели для студентів університету навчальний семінар на тему безпеки користувачів банківських послуг в мережі Інтернет.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.