засідання вченої ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання Вченої ради ЦНТУ

2 жовтня 2023 року на засіданні Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету були розглянуті питання організації роботи Вченої ради на наступний рік, результати вступної кампанії поточного року в ЦНТУ, в Кропивницькому інженерному та Світловодському політехнічному фахових коледжах ЦНТУ, а також питання присвоєння вчених звань.

На початку засідання голова Вченої ради, ректор ЦНТУ Володимир Кропівний вручив атестат доцента доцентові кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Андрію Солових.

Секретар Вченої ради ЦНТУ, професор Віктор Каліч звітував щодо роботи Вченої ради за минулий навчальний рік та представив план роботи на 2023-2024 навчальний рік. Як зауважив Віктор Михайлович, діяльність Вченої ради ЦНТУ прозора: план роботи, як й всі рішення Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету, публікуються у відкритому доступі на відповідній сторінці сайту нашого навчального закладу.

Далі, відповідно до порядку денного, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ЦНТУ Андрій Тихий, директор Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ Микола Сторожук і директор Світловодського політехнічного фахового коледжу ЦНТУ Михайло Рудич проінформували про результати прийому студентів на навчання в 2023 році та запропонували заходи із вдосконалення інформаційно-профорієнтаційної роботи зі вступниками.

Свої пропозиції щодо покращення організації вступної кампанії в університеті озвучив завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ професор Олексій Смірнов.

За результатами голосування Вчена рада Центральноукраїнського національного технічного університету підтримала пропозиції присвоїти:

Миколі Ковальову – вчене звання доцента по кафедрі загального землеробства ЦНТУ;

Олені Магопець – вчене звання професора по кафедрі аудиту, обліку та оподаткування.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.