перший навчальний воркшоп від команди цнту за проектом юнісеф upshift

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перший навчальний воркшоп від команди ЦНТУ за проектом ЮНІСЕФ UPSHIFT

Представники Центральноукраїнського національного технічного університету провели 10-годинний навчальний курс «Youth Social Bussiness Workshop» – першу частину проекту студентської команди ЦНТУ «Дім» в рамках реалізації молодіжної програми UPSHIFT.

Воркшоп проходив у кропивницькому молодіжному центрі «Кома», створеному за підтримки ЮНІСЕФ (дитячого фонду ООН) на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Як відомо, UPSHIFT – це міжнародна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у понад 40 країнах світу. Один з напрямів діяльності програми – впровадження та фінансування соціальних інновацій.

Минулої осені координатори проекту UPSHIFT на Кіровоградщині, Львівщині та Житомирщині – представники громадської організації «СКЦ «Задзеркалля», відвідали ЦНТУ та презентували студентам нашого навчального закладу конкурс інноваційних проектів UPSHIFT (http://www.kntu.kr.ua/?view=article&id=890).

Організаторами «Youth Social Bussiness Workshop» виступили здобувачі освіти Центральноукраїнського національного технічного університету: студенти агротехнічного факультету Дмитро Скерлет та Іванна Сергенчук, а також студенти механіко-технологічного факультету Калашник Олександр та Анна Мельник (відповідно, ці студенти й входять до складу команди «Дім», що впроваджує згаданий проект UPSHIFT).

Тренером 10-годинного навчального курсу стала юристка та експертка з розвитку організацій громадянського суспільства, консультантка з соціального підприємства Національного проекту «Дія.Бізнес» Ксенія Печерська.

Слухачі курсу отримали базові знання про підприємство, дізналися про види підприємницької діяльності. Також в ході воркшопу розглядалися юридичні аспекти та питання залучення ресурсів для створення власного бізнес-проєкту з нуля.

Текст: Анна Мельник, студентка групи КІ-21-2 (МТФ)

Фото: Дмитро Скерлет, студент групи група АГ 22-2 (АТФ)


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.