студентка цнту навчалась за програмою «молодь як агенти поведінкових змін»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студентка ЦНТУ навчалась за програмою «Молодь як агенти поведінкових змін»

Голова Студентської ради Центральноукраїнського національного технічного університету, здобувачка освіти економічного факультету Валерія Євладенко пройшла шестиденний курс для інструкторів програми Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця «Молодь як агенти поведінкових змін» (Youth as Agents of Behavioural Change).

Тренінг інструкторів програми «Молодь як агенти поведінкових змін» відбувся на початку жовтня в передмісті Львова.

Програма YABC (Youth as Agents of Behavioural Change) розроблена Міжнародною Федерацією Червоного Хреста і Червоного Півмісяця й спрямована на розвиток культури ненасильства та миру. YABC пропагує поважне ставлення до всіх і кожного, а також демонструє переваги вибору такої позиції. В Україна проект «Молодь як агенти поведінкових змін» впроваджується з 2008 року.

Протягом тренінгу майбутні інструктори програми «Молодь як агенти поведінкових змін» поглиблювали свої знання щодо YABC; розвивали свою персональну стійкість та внутрішню гармонію; вивчали техніки для полегшення стресу та емоційної напруги; навчались принципу «рівний рівному»; знайомились із творчими платформами для підвищення обізнаності та залучення громад; обговорювали соціальні проблеми тощо.

На завершення програми випускники шестиденного тренінгу для інструкторів «Молодь як агенти поведінкових змін» отримали відповідні сертифікати.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.