представники цнту обрані до експертних рад нацагентства якості вищої освіти

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Представники ЦНТУ обрані до експертних рад Нацагентства якості вищої освіти

До складну шести новостворених галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обрано двох науково-педагогічних працівників Центральноукраїнського національного технічного університету: декана економічного факультету ЦНТУ, професора Наталію Шалімову та доцента кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Олександра Доренського.

Конкурс до шести галузевих експертних рад НАЗЯВО тривав з 28 серпня по 18 вересня 2023 року, про що повідомлялось на сайті ЦНТУ. Склад відповідних ГЕР було затверджено 24 жовтня 2023 року.

Так, головою галузевої експертної ради 07.1 «Управління та адміністрування» обрано декана економічного факультету ЦНТУ, професора кафедри аудиту, обліку та оподаткування ЦНТУ, доктора економічних наук, професора Наталію Шалімову (в складі ГЕР Наталія Станіславівна представляє спеціальність 071 «Облік і оподаткування»).

До складу галузевої експертної ради в галузі знань 12 «Інформаційні технології» обрано доцента кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ, кандидата технічних наук, доцента Олександра Доренського (спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»).

Професор Наталія Шалімова і доцент Олександр Доренський є експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з 2019 року. За останні чотири роки кожен з них брав участь в акредитації 12-ти освітніх програм різних закладів вищої освіти України.

Олександр Доренський обраний до складу галузевої експертної ради вперше, Наталія Шалімова переобрана до ГЕР вдруге, за роботу в складі попередньої галузевої експертної ради Наталія Станіславівна має подяку від НАЗЯВО.

В Центральноукраїнському національному технічному університеті доцент Олександр Доренський виступає гарантом освітньої програми «Комп’ютерні науки» (магістерський рівень підготовки); професор Наталія Шалімова є гарантом освітньо-наукової програми «Облік і оподаткування» (третій освітній рівень, ступінь «Доктор філософії», PhD).

Вітаємо колег із обранням до галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.