вогні лас-вегасу під контролем «faults locator»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вогні Лас-Вегасу під контролем «Faults Locator»

Команда здобувачів освіти та викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету «Faults Locator» виграє ще один національний відбір й виборює право представити свій стартап на Consumer Electronics Show 2024 – найпотужнішій технологічній виставці світу, яка відбудеться 9-12 січня в Лас-Вегасі, США. Очікується, що CES2024 відвідають понад 130 тисяч гостей.

Як повідомлялось раніше (http://www.kntu.kr.ua/?view=article&id=1069), в рамках впровадження в ЦНТУ американсько-українського навчального курсу «Технологічне лідерство у хардверних стартапах» команда нашого університету в складі: аспірантів кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ Олександра Шепеля і Олександра Майданика; магістранта кафедри АВП ЦНТУ Івана Рибака; доцента кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ, професора Анатолія Мацуя; доцента кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту Олександра Сірікова розробила для конкурсу технологічних стартапів «Hardware Engineering Hackathon» пристрій для виявлення несправностей мереж електроенергетики «Faults Detection».

В липні 2023 року проект стартапу від студентсько-викладацької команди Центральноукраїнського національного технічного університету переміг на конкурсі «Hardware Engineering Hackathon», який відбувся у Києві. Нагородою за перше місце стало запрошення для представників кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ на технологічну конференцію NORDEEP DEEP TECH SUMMIT до Фінляндії. Цей саміт пройшов в Еспоо 11-12 жовтня.

24 жовтня завершився відбірковий конкурс українських стартапів для участі на Consumer Electronics Show 2024. Відбор здійснювали Міністерство цифрової трансформації України разом з Українським фондом стартапів та Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Раді повідомити, що команда «Faults Locator» здобувачів освіти та викладачів ЦНТУ стала одним з 12-ти переможців національного конкурсного відбору й увійде до складу української делегації на Consumer Electronics Show 2024!

В центрі стартапу команди «Faults Locator» – технологія та пристрій, які дозволяють автоматично виявляти місце пошкодження електричної мережі та визначати відстань до пошкодження.

***

Курс «Технологічне лідерство у хардверних стартапах» було розроблено в межах ініціативи стартап-інкубатора YEP! «Підприємницький університет», що реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом «Дія.Бізнес», Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Вже в 2023-2024 навчальному році курс «Технологічне лідерство у хардверних стартапах» доступний здобувачам освіти ЦНТУ спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» в якості вибіркової дисципліни.

За інформацією кафедри АВП ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.