фахівців цнту запрошують читати навчальні тренінги для підприємців кіровоградщини

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Фахівців ЦНТУ запрошують читати навчальні тренінги для підприємців Кіровоградщини

Центр підтримки підприємництва Кропивницької міської ради «BusinessKrop-HUB» в рамках реалізації міжнародної грантової програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого і середнього підприємництва» організовує цикл навчальних форумів, семінарів та тренінгів для підприємців нашого регіону й запрошує до співробітництва представників ЦНТУ.

Центр підтримки підприємництва «BusinessKrop-HUB» – спільний проект громадської організації «Агенція креативних ідей» та Кропивницької міської ради, фінансування якого здійснюється Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Один з тренінгів Центру «BusinessKrop-HUB», що відбувся 20 жовтня, був присвячений темі масштабування бізнесу та експорту продукції на зовнішні ринки. Першу частину семінару-тренінгу провели доценти кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету Ольга В’юник та Ілона Андрощук.

«Наша задача полягала у тому, щоб розповісти підприємцям про загальні тенденції і можливості експортної діяльності бізнесу, – розповідає доцент Ольга В’юник. – Ми говорили про доцільність і необхідність масштабування бізнесу, перспективи виходу на закордонні ринки тощо».

Також, розповідає доцент Ілона Андрощук, підприємці на прикладі своєї продукції (а на семінарі-тренінгу були присутні, переважно, представники агропромислового малого та середнього бізнесу) цікавились, як їм краще долати проблеми, які можуть ускладнити вихід на міжнародні ринки. Також підприємців цікавили відповіді на питання, що сприятимуть розвитку їхнього бізнесу, питання участі у міжнародних проектах, та можливості фінансової підтримки малого та середнього бізнесу, який працює над тим, щоб представити свою продукцію на зовнішніх ринках.

Потрібно зазначити, що просвітницькі заходи Центру підтримки підприємництва «BusinessKrop-HUB» проходять щотижня. Крім цього, 8 листопада за підтримки програми EU4Business відбудеться форум «Креативність та інновації в бізнесі», одним зі співорганізаторів якого виступає Центральноукраїнський національний технічний університет.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.