in memoriam. студент цнту андрій ткачук

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


In Memoriam. Студент ЦНТУ Андрій Ткачук

Звільняючи Харківщину від окупантів, 21 жовтня 2023 року загинув молодший лейтенант Андрій Ткачук – магістрант ІІ курсу економічного факультету Центральноукраїнського національного технічного університету. Поховали воїна-героя цього тижня на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у Кропивницькому.

Андрій Ткачук народився 9 лютого 1978 року в нашому обласному центрі. До Центральноукраїнського національного технічного університету перший раз поступив в 2018 році, навчався в бакалавраті за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Після отримання диплому бакалавра, в 2022 році поступив до магістратури ЦНТУ за цією ж спеціальністю.

Андрій Ткачук добровільно став на захист Батьківщини ще в 2014 році, з початком гібридної агресії росії проти України. Зі зброєю в руках пройшов шлях від солдата до офіцера. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Андрій Ткачук знов добровільно пішов захищати Україну. В боях за Київ потрапив в оточення, отримав поранення, після одужання повернувся до війська: звільняв Херсонщину, воював під Бахмутом.

21 жовтня 2023 року біля села Синьківка Харківської області підрозділ молодшого лейтенанта Андрія Ткачука потрапив під раптовий мінометний обстріл. Командир взводу отримав поранення несумісні з життям.

Центральноукраїнський національний технічний університет висловлює співчуття рідним та близьким Андрія Валентиновича Ткачука.

Вічна пам'ять воїну-Герою!

Вічна пам’ять полеглим захисникам України!

Фото – сайт Кропивницької міської ради


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.