перші медалі обласної студентської універсіади

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перші медалі обласної студентської універсіади

На Кіровоградщині тривають змагання обласної універсіади 2023-2024 навчального року серед студентів закладів вищої освіти нашого регіону. Універсіаду традиційно організовує Кіровоградське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Поточного тижня відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок.

В обласній студентській універсіаді 2023-2024 навчального року беруть участь представники шести закладів освіти Кіровоградщини.

Зокрема, в турнірі з універсіади з настільного тенісу здобувачі освіти Центральноукраїнського національного технічного університету Юлія Бойко (група КІ-21-2) і Антон Перепелиця (група КБ-22МБ) посіли ІІ командне місце в заліку закладів вищої освіти. Також Антон Перепелиця виборов «срібну» нагороду в індивідуальних змагання серед студентів.

Тренер команди ЦНТУ на змаганнях з настільного тенісу – ст. викладач кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя Лілія Липчанська.

Друге місце в заліку закладів вищої освіти представники нашого університету вибороли й в змаганнях із шашок. Також Анастасія Бабій (група МЕВ-23) та Денис Софієнко (група КМ 20) посіли другі місця в індивідуальному заліку. Тренер команди з шашок – викладач кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Вікторія Махно.

В шаховому турнірі універсіади 2023-2024 навчального року команда ЦНТУ стала третьою. В індивідуальному заліку Анастасія Кирнасовська (група АГ-20-1) виборола «срібну» нагороду, а Максим Бутенко (АК-22) – «бронзову».

Тренер шахової команди – викладач кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Тетяна Мотузенко.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.