цнту допомагає місцевому бізнесу дізнатись більше про креативність та інновації

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ допомагає місцевому бізнесу дізнатись більше про креативність та інновації

Потужна делегація викладачів та студентів Центральноукраїнського національного технічного університету працює сьогодні на форумі «Креативність та інновації в бізнесі», участь в якому також беруть представники державних, обласних і міських органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємці та науковці.

Форум «Креативність та інновації в бізнесі» відбувається в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого і середнього підприємництва». Для втілення даної програми громадською організацією «Агенція креативних ідей» і Кропивницькою міською радою було створено Центр підтримки підприємництва «BusinessKrop-HUB». Центральноукраїнський національний технічний університет став одним зі співорганізаторів заходу.

Учасників форму «Креативність та інновації в бізнесі» привітали начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін, заступниця директора програми EU4Business Тетяна Аніщук та інш.

Протягом презентаційної платформи форуму «Інновації без меж: перспективи, можливості реалізація» (модератором платформи виступила доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Ілона Андрощук) учасникам заходу розповідали про сервіси порталів «Дія» і «Дія.Бізнес» для малих і середніх підприємців; про Український фонд стартапів, державну підтримку інноваційної діяльності бізнесу, хмарні технології у сучасному бізнесі; наявні інструменти підтримки МСП в Кропивницькій громаді.

Виконавчий директор компанії RBC Group, що працює у напрямку Business Intelligence, Дмитро Замуренко підготував для слухачів форуму презентацію «Покращення конкурентоспроможності бізнесу за рахунок впровадження сучасних систем бізнес-аналітики, штучного інтелекту та розширеної аналітики».

Нагадаємо, як повідомлялось на сайті ЦНТУ, в травні 2023 року ЦНТУ та RBC Group уклали договір про співпрацю.

Аспірант кафедри автоматизації виробничих процесів Центральноукраїнського національного технічного університету Олександр Шепель представив стартап «Faults Locator» – «Пристрій для миттєвого визначення місця пошкодження лінії електропередач». Даний проект (над яким працювала команда викладачів, аспірантів та здобувачів освіти кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ і кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту ЦНТУ) виграв два національні конкурси: «Hardware Engineering Hackathon» і відбір на Consumer Electronics Show 2024.

Друга частина форуму «Креативність та інновації в бізнесі» мала формат дискусійної платформи за участі представників бізнесу Кропивницької громади.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.