залучення спеціалістів-практиків до навчання студентів

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Залучення спеціалістів-практиків до навчання студентів

Запрошувати представників компаній-роботодавців читати здобувачам освіти відкриті лекції – одна з характерних особливостей сучасної якісної освіти. В Центральноукраїнському національному технічному університеті така практика є доволі поширеною і на економічних, і на технічних кафедрах. Яскравий приклад – співпраця кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення із ІТ-компанією «Онікс-системз».

У середу, 8-го листопада, згідно розкладу занять, проект-менеджер відомої української ІТ-компанії «Онікс-системз» Микола Макаревич провів для магістрантів І курсу кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ заняття з навчальної дисципліни «Інновації в комп’ютерних науках». Це була лекція на тему: «Забезпечення ефективності діяльності команд та колективів ІТ-проектів».

Як повідомив доцент кафедри КбПЗ Олександр Доренський, співробітництво їхньої кафедри з ІТ-компаніями Кропивницького та України передбачає щільну інтеграцію роботодавців до освітнього процесу.

На прикладі дисципліни «Інновації в комп’ютерних науках» програми «Комп’ютерні науки» – це співавторство представників «Онікс-системз» в розробці даної дисципліни, крім цього, приблизно третину лекцій магістрантам читають саме фахівці-практики «Онікс-системз».

Загалом, під час своєї частини навчальної програми, представники ІТ-компанії розповідають здобувачам освіти про принципи формування команди проекту, розподіл ролей та функцій; про систему мотивування учасників команди і заходи тімбілдингу для колективу; про командний синергізм і ефективність роботи команди; про лідерство менеджера в команді ІТ-проекту.

Весь навчальний матеріал підкріплюється прикладами реальних кейсів компанії «Онікс-системз».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.