презентація досліджень цнту на науковому круглому столі

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Презентація досліджень ЦНТУ на науковому круглому столі

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського товариства «Знання» та ГО «Будинок вчених Кіровоградщини» з нагоди Всесвітнього Дня науки організували минулого тижня дискусійний круглий стіл на тему «Наукові та науково-педагогічні працівники в системі розвитку наукової думки сьогодення…». Від ЦНТУ на даному науковому заході виступив професор Василь Клименко.

В засіданні круглого столу взяли участь науковці обласного центру, які є членами Всеукраїнського товариства «Знання», представник Кіровоградської обласної військової адміністрації, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти (зокрема, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та університетів Кіровоградщини), викладачі трьох фахових коледжів обласного центру.

Під час круглого столу були обговорені питання ролі науки в умовах воєнного стану, під час війни та у післявоєнний період; а також питання використання дистанційних технологій у навчанні.

Професор кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету, д.т.н. Василь Клименко у своїй доповіді проінформував колег про основні напрямки наукової діяльності ЦНТУ, пов’язані з підвищенням обороноздатності України; про розробки в галузі енергетичної, екологічної та продовольчої безпеки України; про дослідження щодо реабілітації учасників бойових дій та членів їх сімей.

Надана професором Василем Клименко інформація прийнята до переліку пропозицій та рекомендацій, схвалених учасниками за підсумками круглого столу «Наукові та науково-педагогічні працівники в системі розвитку наукової думки сьогодення…». Також у своїх рекомендаціях науковці звертаються до колег із наукових установ та закладів освіти із закликом координації зусиль, спрямованих на підвищення обороноздатності та посилення енергетичної і продовольчої безпеки України.

За інформацією проф. Василя Клименка


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.