всеукраїнська науково-практична конференція «проблеми і перспективи економічного розвитку в умовах модернізаційних процесів україни та світі»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи економічного розвитку в умовах модернізаційних процесів України та світі»

12 грудня 2023 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи економічного розвитку в умовах модернізаційних процесів України та світі». Захід, організатором якого стала кафедра економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи ЦНТУ, зібрав провідних фахівців, вчених та студентів з України та закордону.

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова завідувача кафедри економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи, професора Володимира Васильовича Зайченка, який наголосив на актуальності обговорюваних питань у контексті сучасних трансформацій світової економіки. Також виступили проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Андрій Анатолійович Тихий, декан економічного факультету Наталія Станіславівна Шалімова та професор, завідувач кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Станіслава Раймондівна Паська.

Учасники конференції представили понад 200 тез доповідей, а на пленарному засіданні виступили провідні фахівці відомих українських та міжнародних вищих навчальних закладів. Зокрема, доктор географічних наук Олександр Олексійович Бейдик та професор кафедри протидії кіберзлочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Дмитрівна Лучик поділилися своїми дослідженнями на теми цифровізації економіки та безпеки підприємств у умовах воєнного стану.

Доповіді учасників конференції охопили широкий спектр питань: від економічних аспектів забезпечення екологічного вектору розвитку підприємств сфери гостинності до трендів функціонування готельного бізнесу в умовах воєнного часу.

Впевнені, що обговорені тези знайдуть своє відображення в подальших наукових дослідженнях та сприятимуть розвитку економічної науки в Україні та світі.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.