засідання виконкому федерації бейсболу та софтболу україни: успіхи команди цнту на міжнародному рівні

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання виконкому Федерації бейсболу та софтболу України: успіхи команди ЦНТУ на міжнародному рівні

22 грудня відбулося засідання виконкому Федерації бейсболу та софтболу України. Під головуванням першого віце-президента Федерації Володимира Ковальова, який є доцентом кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя Центральноукраїнського національного технічного університету, на засіданні розглядалися ключові аспекти подальшого розвитку цих захопливих видів спорту в країні.

На порядку денному стояли питання щодо проведення чемпіонатів України з бейсболу та софтболу в умовах воєнного стану та про участь збірних команд у чемпіонатах та Кубках Європи 2023 року. Зі звітами виступили головні тренери збірних команд України Олег Бойко (з бейсболу) і Василь Кисіль (з софтболу), а також держтренер Мінмолодьспорту і голова спортивно-технічного комітету Федерації Ігор Ленець.

Важливим етапом даного засідання було також затвердження результатів чемпіонатів України за різними віковими категоріями та Кубку України у 2023 році. Виконком визначив завдання щодо подальшої підготовки до Всеукраїнських та міжнародних змагань у 2024 році.

Зазначимо, що у вищезгаданих змаганнях взяли участь і студенти ЦНТУ. Спортсмени Андрій Бойко (ЕФ), В’ячеслав Бабій (ФБТЕ), Даніїл Ходаковський  (МТФ), Олексій Савченко (АТФ), Мирослав Жилка (ФБТЕ), Олег Заступайло (МТФ) та Артем Голубіцький (АТФ), показали вражаючі результати, представляючи нашу університетську команду «ЦНТУ-ОСДЮСШОР-Горн». Їхні відмінні виступи принесли команді титул чемпіона та Кубок України з бейсболу, а також почесне ІІІ місце на Кубку Європейської конфедерації у місті Братислава, Словаччина. Готував команду у складі колективу тренерів доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя Юрій Бойко, заслужений тренер України з бейсболу.

Величезним досягненням команди став не лише її успіх на національному рівні, але і визнання на міжнародній арені. Враховуючи високий рівень конкуренції та складні умови, спортсмени з ЦНТУ продемонстрували високий професіоналізм та великий спортивний дух.

Віримо, що цей успіх буде лише початком нового етапу в історії спортивного руху Центральноукраїнського національного технічного університету.

Великих здобутків нашим студентам і подальших досягнень у світі бейсболу та софтболу!


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.