цнту та національна служба посередництва і примирення: спільна мета для успішного соціального діалогу

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ та Національна служба посередництва і примирення: спільна мета для успішного соціального діалогу

Центральноукраїнський національний технічний університет продовжує зміцнювати соціальну відповідальність та стає партнером Національної служби посередництва і примирення (НСПП). 8 січня 2024 року між університетом та відділенням НСПП в Кіровоградській області підписано меморандум про співпрацю, який відкриває нові горизонти для вирішення соціально-трудових питань в університетському колективі.

Відділення стає ключовим партнером ЦНТУ в питаннях запобігання та вирішення колективних трудових спорів, зміцнення соціального діалогу в університеті.

Одним з основних завдань НСПП, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Положенням про НСПП, є прогнозування та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх врегулюванню.

Водночас Відділення покликане сприяти соціальному діалогу, проводити оцінку відповідності критеріям репрезентативності та здійснювати підтвердження репрезентативності профспілок і об’єднань роботодавців на територіальному рівні.

Під час зустрічі обговорено різні напрями співпраці. Для студентів ЦНТУ відкриваються нові можливості та ресурси завдяки співпраці з Відділенням:

Консультації та Практика: Студенти можуть отримати безкоштовні консультації з правових питань та проходження практики на базі Відділення.

Навчання Спілкуванню: Можливість розібратись, як побудувати ефективну комунікацію з підлеглими для уникнення конфліктів.

Ця співпраця принесе численні переваги і для університетського колективу:

Підвищення Рівня Правової Освіти: Відділення НСПП допоможе підвищити рівень правової свідомості співробітників та студентів.

Спільні Заходи: Заплановані семінари, круглі столи та лекції спрямовані на вирішення соціально-трудових питань та стабілізацію внутрішньоуніверситетських відносин.

Ця співпраця - важливий крок для підвищення рівня соціальної відповідальності Центральноукраїнського національного технічного університету. Віримо, що спільна робота сприятиме запобіганню та вирішенню конфліктів, покращенню соціально-трудових відносин в університеті.

Начало формы

 

Більше інформації та консультація Відділення можливі за такими контактами:

Facebook сторінка відділення НСПП в Кіровоградській області: https://www.facebook.com/nsppkropyvnytskyi/

Телефон (факс):  (0522) 32-04-34

Офіційний сайт НСПП:  http://www.nspp.gov.ua/

Електронна адреса Відділення: kpnspp@ukr.net

Відділення Національної служби посередництва і примирення знаходиться за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53, кім. 204


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.