інновації студента цнту: мікроконтролер для корекції психоемоційного стану представлений в кртпп

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Інновації студента ЦНТУ: мікроконтролер для корекції психоемоційного стану представлений в КРТПП

Центральноукраїнський національний технічний університет продовжує сприяти втіленню інноваційних винаходів здобувачів освіти. 8 січня 2024 року студент Валерій Щєпін  представив свій проєкт - мікроконтролерну систему для корекції психоемоційного стану людини.

Проєкт представлений в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті, де відбулася презентація нового пристрою.

Основною ідеєю проєкту є використання світлових потоків різного кольору та інтенсивності для впливу на психоемоційний стан людини. Протягом презентації відбулася демонстрація роботи пристрою, який випромінює світло різних відтінків та впливає на комфортні умови в приміщенні. Також, система керується через мобільний додаток, що робить користування пристроєм максимально зручним.

Науковці та спеціалісти, які брали участь у презентації, висловили свої позитивні висновки щодо розробленого пристрою. Проєкт вже пройшов успішні випробування та був представлений на ряді профільних виставок. З метою отримання додаткової підтримки та фінансування для подальшого розвитку проєкту, науковці звернулися до Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

Президентка палати, Ірина Саєнко, висловила підтримку проєкту та молодих науковців.

Цей проєкт - ще один приклад того, як студенти ЦНТУ активно впроваджують науку та технології у практичне використання, співпрацюючи з місцевими підприємствами та організаціями. Університет пишається своїми талановитими студентами та підтримує їх в інноваційних ініціативах для сприяння науковому та технічному розвитку.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.