приєднуйтесь до «години землі»!

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Приєднуйтесь до «Години землі»!

Команда Всесвітнього фонду природи (WWF) запрошує студентів та викладачів українських вищих навчальних закладів долучитися до «Години землі» – загальносвітової кампанії на підтримку природи. В рамках акції треба буде вимкнути світло на одну годину – Годину Землі, в суботу, 25 березня, з 20.30 до 21.30, як символ стурбованості за майбутнє нашої планети.

«Година Землі» – це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи WWF. Він заохочує мільйони людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети. Цей рух підтримують тисячі організацій, компаній та урядів.

«Година Землі» розпочалася 10 років тому у Сіднеї (Австралія). З ініціативи одного міста вона переросла у всесвітню подію, до якої приєдналися вже 172 країни і більше 7000 міст та містечок по всьому світі. Україна вперше підтримала кампанію у 2009 році.

В останню суботу березня «Година Землі» закликає всіх вимкнути світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Ця символічна подія об’єднує людей світу, незалежно від віку, статі, культури чи релігійних вірувань.

В Україні цю природоохоронну і освітню акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Кампанія «Година Землі» наголошує на тому, що навіть символічне вимкнення світла на 60 хвилин звертає увагу на необхідність щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів, задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Більше інформації на сторінці кампанії «Година Землі» сайту сайту Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні (http://wwf.panda.org/eh17).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.