6000 за півсторіччя

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


6000 за півсторіччя

Готуючись до свого першого 50-річного ювілею, на факультеті сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету переглянули багато архівних матеріалів і знайшли, серед іншого, цікаву історичну віху. Виявилось, що за підсумками зимової сесії 2017 року факультет сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ випустив ювілейного 6000-го фахівця!

Ним став випускник магістратури за спеціальністю «Механізація сільського господарства» Андрій Дунаєвський.

Як розповів Андрій, він з дитинства зацікавився сільськогосподарською технікою, то ж після школи без вагань поступив саме на таку спеціальність кафедри сільськогосподарського машинобудування факультету сільськогосподарського машинобудування нашого університету.

«Я народився і виріс у селі, мій батько працює в галузі сільського господарства, тому я змалечку бачив дуже багато різної техніки, – говорить 6000-й випускник ФСГМ Андрій Дунаєвський. – Батько брав мене із собою на поля, я дивився, як працюють комбайни, трактори, сівалки і мені сподобалось. Після завершення навчання у школі, я одразу подав документи до Кіровоградського національного технічного університету саме на цей факультет (тобто, на кафедру сільськогосподарського машинобудування). Хоча мені було набагато ближче до дому вчитися у Вінниці, також були пропозиції поступити до університету в Хмельницькому, але я хотів навчатися в КНТУ, тому що мав дуже схвальні відгуки від друзів, які вже вчилися на факультеті СГМ університету».

Чотири роки навчання у бакалавраті та півтора роки у магістратурі – Андрій каже, що протягом усього цього часу жодного разу не пожалкував за свій вибір спеціальності та навчального закладу.

На фото Андрій Дунаєвський другий зліва

«Напередодні захисту магістерських проектів нам в деканаті сказали, що хтось із 28-ми цьогорічних випускників стане 6000-м випускником факультету, – розповідає Андрій Дунаєвський. – Відповідно до протоколу екзаменаційної комісії, ним став я. Тобто, я не здивувався, але, звісно ж, зрадів, бо мені приємно таким чином увійти до історії свого рідного факультету!»

За інформацією факультету сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.