представники цнту допомагали прибирати парк перемоги

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Представники ЦНТУ допомагали прибирати парк Перемоги

Минулої суботи, незважаючи на похмуру погоду, декілька сотень мешканців нашого міста долучилися до великого прибирання та омолоджування парку Перемоги, ініційованих народним депутатом України Олександром Горбуновим. Активну участь у суботній толоці взяли викладачі та студенти Центральноукраїнського національного технічного університету.

Спочатку прибирали гілки та торішнє листя, потім – висаджували молоді дерева. При бажанні учасники толоки, які безпосередньо садили окреме дерево, могли залишити біля нього табличку із власним ім’ям. Проте студенти та викладачі ЦНТУ писали на табличках назви кафедр, факультетів, номера академічних груп.

Як розповів ініціатор суботнього прибирання парку Перемоги, народний депутат України Олександр Горбунов (до речі, випускник факультету економіки та менеджменту нашого університету 2003 року та магістратури ФЕМ 2004 року), він залишився по-приємному враженим кількістю людей, які відгукнулися на його запрошення, та обсягами виконаної роботи.

«Знаєте, парк Перемоги чудово підходить для того, щоб висадити тут сотні дерев, які залишаться після нас, – розповідає Олександр Горбунов. – Весь минулий рік я переконував міську владу проголосувати за визначення меж парку та взяти парк на баланс міста. Раніше це була чи не єдина територія у місті, яка залишалась невизначеною, і де-юре не мала господаря. На сьогодні парк вже передано на баланс комунального підприємства, визначено його межі, тобто парк вже не можна буде «порізати» на якісь ділянки. Але ця територія залишається недостатньо доглянутою, тому я вже не вперше запрошую мешканців міста долучитися до прибирання парку.

Цього року ми запрошували на толоку через мережу Інтернет, у першу чергу, своїх друзів. Зібралось більше 500 учасників і я дякую усім, хто прийшов. На жаль, погода завадила втілити все, що ми планували. Ми ще хотіли провести квести та змагання для дітей, проте довелось обмежитися прибиранням, вивозом сміття та висаджуванням дерев. Як бачите, сьогодні було зроблено дуже багато».

Як повідомили організатори толоки, спільними зусиллями учасників акції було висаджено більше 220 молодих дерев: верби, берізки, дубочки, клени.

Фотоальбом толоки за участю студентів та викладачів університету можна переглянути на сторінках ЦНТУ у соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.