«літня школа» кмк кнту: третій сезон

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«Літня школа» КМК КНТУ: третій сезон

У понеділок, 30 травня почала свою роботу «Літня школа» Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ – просвітницький та профорієнтаційний проект, започаткований коледжем три роки тому. Протягом двох тижнів 33 випускника восьмих класів шкіл міста житимуть життям студентів: вчитимуться в аудиторіях і лабораторіях коледжу, де їх знайомитимуть із особливостями тієї чи іншої професії.

Як зазначив під час церемонії відкриття «Літньої школи»-2016 ініціатор цього проекту, директор машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету Микола Сторожук, весь викладацький колектив коледжу розуміє важливість для школярів проекту «Літня школа», тому зробить усе, щоб допомогти дітям з вибором майбутньої професії.

«Наша задача – показати вам розмаїття професій і вмотивувати вас проявити інтерес до тієї чи іншої професії, – говорить Микола Сторожук, звертаючись до новачків «Літньої школи». – Для цього ми покажемо вам зсередини, чим живе наш навчальний заклад. Сьогодні Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ входить до авангарду навчальних закладів. Ми – один з найкращих в Україні навчальний заклад по 3D-моделюванню. Ми маємо можливість надавати студентам повний, завершений цикл підготовки, використовуючи сучасне обладнання: 3D-принтер і 3D-сканер.

Наш коледж допоможе вам розвинутися, як особистостям. У нас цікаве студентське життя: творчі гуртки, КВН, спорт, патріотичне виховання, студентське самоврядування – де ви зможете спробувати себе в якості громадського діяча. Все це – на фоні якісної освітньої підготовки. Ми надаємо гарну підготовку іноземної мови інженерного спрямування, тому що розуміємо – майбутній інженер легко знайде собі реалізацію на ринку праці, якщо він знає не тільки свою спеціальність, а ще й іноземну мову.

Кіровоградський машинобудівний коледж бере участь у міжнародних програмах, грантах. Минулого року ми вже виграли грант від компанії HAAS, яка виготовляє оброблюючи центри. За допомогою цього гранту ми придбали 3D-принтер і 3D-сканер, учбову літературу, оснащення. В цьому році ми вже подали заявку на грантову програму HAAS, яка передбачає виплату стипендії від HAAS студентам коледжу машинобудівних спеціальностей.

Наші випускники проходять практику і працюють на передових, найбільш технологічних підприємствах України: «Мотор-Січ» «Гідросила», «Радій», «Червона зірка» («Ельворті»). Ми пишаємось тим, що наші студенти мають повне практичне забезпечення, і це стосується не тільки студентів машинобудівних спеціальностей, а також бухгалтерів, економістів.

Сподіваюсь, два тижні занять у нашій «Літній школі» допоможуть вам знайти себе і ви зробите правильний вибір майбутньої професії».

Вітання від міського голови Кіровограда та міськвиконкому учням «Літньої школи» та викладача коледжу передала начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради Людмила Дорохіна.

Як повідомила директор «Літньої школи» КМК КНТУ Наталія Козинська, учнями «Літньої школи»-2016 стали 33 випускника восьмих класів більше десяти шкіл Кіровограда. (На жаль, цього року у «Літній школі» коледжу не буде учнів з районів Кіровоградської області). Протягом двох тижнів учні матимуть по п’ять занять на день – під час занять одного дня викладачі коледжу в ігровій, інтерактивній формі знайомитимуть школярів з однією із професій, які можна набути, навчаючись у машинобудівному коледжі КНТУ. Частина занять буде проведена англійською мовою, або двома мовами: англійською і українською.

На 10 червня заплановано випуск учнів третього сезону «Літньої школи» Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету, де випускники отримають відповідні сертифікати українською і англійською мовами.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.