перша бейсбольна команда міста – 22-разовий чемпіон україни!

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перша бейсбольна команда міста – 22-разовий чемпіон України!

Минулого уїк-енду перша бейсбольна команда міста Кропивницький, яка цього сезону грає під назвою «BioTexCom-КНТУ» і в складі якої виступають студенти, викладачі та випускники Центральноукраїнського національного технічного університету, виборола свій 22-й комплект золотих медалей чемпіонів країни. «Молодіжна» бейсбольна команда обласного центру, за яку також грають студенти нашого навчального закладу, посіла в чемпіонаті 2017 року ІІІ місце.

«Золоті» та «бронзові» нагороди бейсболістам команд «BioTexCom-КНТУ» та «BioTexCom-СДЮШОР» було вручено вчора, у неділю, 17 вересня, по завершенню їхнього двобою в рамках VІ туру чемпіонату України з бейсболу 2017 року серед команд дивізіону «А» Вищої ліги.

«Старша» бейсбольна команда нашого міста «BioTexCom-КНТУ» (попередні сім сезонів команда виступала під назвою «КНТУ-Єлисаветград») розпочинала VІ тур вже в статусі де-факто чемпіонів поточного сезону, оскільки ця команда, яку очолює викладач кафедри фізичного виховання ЦНТУ, ЗТУ Юрій Бойко, протягом першого-п’ятого турів не програла в Україні жодного матчу, і задовго до завершення чемпіонату стала у турнірній таблиці недосяжною для усіх своїх суперників.

Натомість, «молодіжній» команді «BioTexCom-СДЮШОР» для того, щоб випередити у боротьбі за «срібні» нагороди рівненський «Західний вогонь», потрібно було виграти у старших товаришів, щонайменше, два матчі туру з трьох. Проте бейсболісти «СДЮШОР» виграли лише один поєдинок (рахунки туру: 0:16, 2:12, 4:3), тому у підсумку чемпіонату посіли третє місце.

Для команди «BioTexCom-КНТУ» – першої команди бейсбольної нашого міста, чемпіонський титул 2017 року став вже 22-м загальним титулом чемпіонів України з бейсболу за останні 23 сезони, рахуючи від 1995 року.

Медалі чемпіонату-2017 бейсболістам команд «BioTexCom-КНТУ» та «BioTexCom-СДЮШОР» вручали суддя міжнародної категорії Сергій Болілий та віце-президент Федерації бейсболу та софтболу України, представник Національного олімпійського комітету України, завкафедрою фізичного виховання ЦНТУ Володимир Ковальов.

В складі команди «BioTexCom-СДЮШОР» бронзовими призерами стали студенти Кропивницького машинобудівного коледжу ЦНТУ Дмитро Крупченко і Ярослав Клюєнко, а також студенти Центральноукраїнського національного технічного університету: Владислав Косенко, Олексій Савченко, Кирило Рогач, Єгор Любченко.

В складі команди «BioTexCom-КНТУ» чемпіонами України з бейсболу 2017 року стали студенти Центральноукраїнського національного технічного університету Костянтин Чухас, Сергій Штапура, Ілля Великий, Денис Бречко, Георгій Гвритішвілі. Граючий тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання ЦНТУ, ЗТУ Руслан Дейкун. Головний тренер команди – доцент кафедри фізичного виховання ЦНТУ, ЗТУ Юрій Бойко.

На фото: дві бейсбольні команди міста Кропивницький «BioTexCom-КНТУ» (темна форма) та «BioTexCom-СДЮШОР» (світла фома), переможці та бронзові призери чемпіонату України з бейсболу 2017 року серед команд дивізіону «А» Вищої ліги.

Вже наступними вихідними обидві команди стартують у розіграшу Кубку України з бейсболу 2017 року.

Фото з Facebook сторінки KG Baseball & Softball


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.