колектив молодих вчених цнту серед переможців конкурсу мон!

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Колектив молодих вчених ЦНТУ серед переможців конкурсу МОН!

Конкурсна комісія Міністерства освіти і науки України визначила 123 переможця цьогорічного Конкурсу наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, чиї проекти буде профінансовано за рахунок коштів держбюджету. В переліку переможців – команда із дев’яти представників ЦНТУ на чолі із науковим керівником проекту, доцентом, к.т.н. Володимиром Яцуном.

«Зараз ми вже вдруге проводимо конкурс проектів наукових робіт молодих учених, які працюють чи навчаються у вишах або наукових установах МОН… Експертизу кожної роботи проводили 5 фахівців, і загальна кількість балів рахувалася як середнє арифметичне оцінок трьох експертів, у діапазоні між найнижчою та найвищою», – зазначила під час засідання конкурсної комісії її голова, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Проекти-переможці присвячені військовій тематиці, дослідженню космосу, освоєнню альтернативних джерел енергії, розробці нових технологій, захисту інформації тощо.

В 2016 році для участі у Конкурсі наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених було відібрано 79 проектів. Цього року переможцями визнано 123 роботи (для фінансування проектів-переможців у держбюджеті закладено 13,4 млн. грн.). Загалом на конкурс було подано 362 проекти з понад 100 вищих навчальних закладів та наукових установ МОН.

Друге місце в рамках секції «Нові технології транспортування, перетворення та зберігання енергії; впровадження енергоефективних, ресурсозбережувальних технологій; освоєння альтернативних джерел енергії; безпечна, чиста й ефективна енергетика» конкурсу наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених посів проект молодих вчених Центральноукраїнського національного технічного університету під назвою «Конструкція та працездатність високопродуктивних і енергоефективних вібромашин з віброзбудниками у вигляді пасивних автобалансирів» (загальне 41 місце зі 123-х).

Науковий керівник проекту: докторант кафедри сільськогосподарського машинобудування, доцент, к.т.н., Володимир Яцун.

В складі команди науковців над зазначеним проектом працюють: старший викладач кафедри деталей машин та прикладної механіки, к.т.н. Андрій Невдаха; доцент кафедри вищої математики і фізики, к.ф.-м.н. Микола Якименко; провідний фахівець-інженер кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва Любов Олійніченко; асистент каф. економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ольга Горпинченко; доцент кафедри автоматизації виробничих процесів, к.т.н. Анатолій Мацуй; провідний фахівець інформаційно-обчислювального центру Микола Мелніченко; доцент кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва, к.т.н. Андрій Тихий; доцент кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва, к.т.н. Олександр Кузик.

Науковий консультант проекту - завкафедрою деталей машин та прикладної механіки, професор Геннадій Філімоніхін.

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ

та сайту МОН


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.