науковець з лівану прочитав лекцію студентам кафедри пзі

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Науковець з Лівану прочитав лекцію студентам кафедри ПЗІ

На запрошення кафедри програмування та захисту інформації Кіровоградського національного технічного університету, викладач кафедри комп’ютерних наук Американського університету культури та освіти (American University of Culture & Education) міста Набатія, Ліван, Мохамад Гані Абу Таам провів для студентів кафедри відкриту англомовну лекцію з інформаційно-комунікаційних технологій та програмування.

Відкриту лекцію ліванського науковця відвідали студенти спеціальностей «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». Мохамад Гані Абу Таам поділився зі студентами КНТУ власним досвідом і науковими розробками в напряму хмарних технологій, візуального програмування, адміністрування мереж, системного аналізу й проектування, телекомунікацій, інженерії програмного забезпечення, управління сайтами тощо.

Крім цього, лектор відповів на численні питання студентів кафедри програмування та захисту інформації КНТУ щодо мов програмування Java, C++, C#, Pascal, Visual Basic.Net (саме ці мови Мохамад Гані Абу Таам викладає у рідному університеті), а також про Java Script, CSS, PHP, хмарні технології. На завершення лекції ліванський гість подякував студентам за їхню активність і допитливість, та побажав наполегливості й успіхів у навчанні.

За інформацією кафедри

програмування та захисту інформації КНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.