кмк кнту відзначив талановитих студентів

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


КМК КНТУ відзначив талановитих студентів

Наприкінці минулого тижня Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету підбив підсумки першого конкурсу серед студентів навчального закладу «Талант року».

Метою конкурсу було відзначення студентів КМК КНТУ, які протягом навчального року брали участь та вигравали різноманітні міські, регіональні, всеукраїнські та міжнародні змагання, фахові та творчі конкурси, студентські олімпіади, тобто – зробили значний внесок в підвищення іміджу Кіровоградського машинобудівного коледжу.

У номінації «Універсальний солдат» (за досягнення одразу в декількох конкурсах за різними галузями) переможцями стали студенти групи С 15 1/9 Володимир Сав’юк і Андрій Назаренко – переможці та призери Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Золотий колосок», VI Міжнародної природничої гри «Геліантус», та VII Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот».

У номінації «Полі-профі» (за досягнення одразу у двох видах діяльності) грамоти «Таланту року» отримали:

– переможці Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» та Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Золотий колосок» Дмитро Крупченко (група А 15 1/9) і Максим Кононончук (група К 15 1/9);

– переможець VI Міжнародної природничої гри «Геліантус» і призер VII Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот» Владислав Язловецький (група І 15 1/9);

– призер обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з волейболу, переможець IV Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації за професією «Токар» Сергій Кравченко (група Т 13 1/9);

– переможець чемпіонату Європи з традиційного «Карате-до» (Вільнюс, Литва) та Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Золотий колосок» Гаркуша Василь (група С 15 1/9).

У номінації «Золотий Брейн» було відзначено студентів коледжу, які грали на міському чемпіонаті «Брейн-ринг» серед студентських команд вищих навчальних закладів на тему «Права людини в дії» та переможців ХІХ Кіровоградського міського чемпіонату з гри «Брейн-ринг серед студентських команд вищих навчальних закладів» (команда коледжу «Без ГМО»): Павло Пташко, Вікторія Лагно (група Е 13 1/9), Ольга Шеченко, Алла Ткаченко (група Б 14 1/9), Максим Конончук (К 15 1/9), Давид Слівець (К 14 1/9), Богдан Милий, Захар Кривонос (А 13 2/9), Артем Анашкін (А 14 1/9), Владислав Стороженко (А 12 1/9), Віталій Краснощоченко (А 14 2/9).

У номінації «Яблуко Ньютона» нагороджено студента групи Т 15 1/9 Богдана Авраменко, який переміг у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», що проходив у Львівському фізико-математичному ліцеї.

У номінація «Діти богині Терри» відзначено переможців та призерів весняної і осінньої серії VI Міжнародної природничої гри «Геліантус» та Міжнародного природничого інтерактивного конкурсі «Золотий колосок»: Денис Кулішенко (А 15 1/9), Павло Карпенко (А 15 1/9), Юрій Костенко (С 15 1/9), Владислав Клюшкін (Т 14 1/9), Антон Александров (М 15 1/9).

У номінації «Міні Світ» переміг володар першого місця ХІ Всеукраїнської виставки-конкурсу з історико-технічного стендового моделювання «Мікро світ» (Київ), та Відкритої міжрегіональної виставкиі-конкурсі з історико-технічного стендового моделювання (Бровари) Владислав Костів (група А 15 2/9).

У номінації «ІТ-прорив» переміг студент групи С 15 2/9 Олексій Корніца, який є переможцем обласної олімпіади з інформатики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Дипломом у номінації «Золоті руки» відзначено переможця IV Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації за професією «Токар» Андрія Шмуратова (група Т 13 1/9).

У номінації «Software development» нагороджено володарів першого місця змагань з програмування серед студентів коледжів міста Микиту Коряку і Ярослава Шуліку (група К 12 1/9).

Нарешті, в останній номінації – «Олімпійський резерв», грамотами відзначено спортсменів коледжу:

– переможці міської військово-патріотично гри «Захисник України» серед вищих навчальних закладів: Євген Татаренко (Т 13 1/9), Дар’я Застригіна (Т 13 1/9), Анастасія Лебідь (Б 14 1/9), Альона Шевченко (Е 14 1/9), Давид Величко (М 15 1/9);

– легкоатлетична команда коледжу – призери обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації: Яков Слуцький (А 13 2/9), Дмитро Жайворовський (К 15 1/9), Ігор Кушніков (К 15 1/9), Максим Петленко (Б 13 1/9).

– футбольна команда коледжу – призери обласної спартакіади: Євген Пустовойт (Т 12 1/9), Євген Шелест (А 13 1/9), Роман Шимха (Т 12 2/9), Вадим Мовчан (Е 14 1/9), Роман Чередник (А 13 1/9), Владислав Арсірій (М 12 1/9);

– волейбольна команда коледжу – призери обласної спартакіади: Богдан Шевченко (Т 13 1/9), Вадим Медведєв (Т 13 1/9), Олег Чембаров (Т 13 1/9), Максим Поліщук (М 13 1/9), Максим Капатілов (А 14 1/9), Владислав Чембаров (І 14 1/9).

За інформацією оргкомітету конкурсу «Талант року»-2016 Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2016 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.