зустрічі роботодавців зі студентами

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Зустрічі роботодавців зі студентами

Традиційний щорічний «Ярмарок вакансій» відбувся в Центральноукраїнському національному технічному університеті. Захід відвідали представники понад 20 підприємств, установ і організацій із Кропивницького, Олександрії, Умані.

Як зазначив перший проректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний, кожного року наприкінці весни університет організовує зустрічі студентів навчального закладу із роботодавцями міста Кропивницький, Кіровоградської області, а також інших регіонів України. Ці зустрічі бувають індивідуальні, загальні, зокрема, у травні місяці університет проводить великий «Ярмарок вакансій». Відвідати ярмарок запрошуються студенти не тільки старших курсів, яким вже скоро настане час завершувати навчання та влаштовуватися на роботу, а й студентів молодших курсів, для який такий захід є чудовою можливістю дізнатися про типові пропозиції роботодавців та про вимоги роботодавців щодо кваліфікації молодих фахівців. Також протягом «Ярмарків вакансій» студенти отримують важливу інформацію про умови працевлаштування та роботи на тому чи іншому підприємстві чи організації.

Цього року «Ярмарок вакансій» було розподілено на дві цільові аудиторії. В одній працювали представники підприємств, установ та організацій, зацікавлені у випускниках чи студентах машинобудівних, сільськогосподарських автомобільно-транспортних, будівельних, електротехнічних, комп’ютерних спеціальностях. У другій аудиторії гості «Ярмарку вакансій» спілкувалися зі студентами економічних спеціальностей ЦНТУ.

Представники роботодавців виступали перед аудиторією із презентацією підприємства (за бажанням), розповідали про підприємство та оголошували наявні вакансії. Крім цього, були передбачені більш предметні зустрічі студентів із роботодавцями на окремих кафедрах за відповідним профілем спеціальності.

В роботі «Ярмарку вакансій»-2018 взяли участь представники підприємств, установ та організацій: ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк», НВП ПАТ «Радій», ПАТ «Уманьферммаш», ПАТ «Гідросила», ТОВ «ЗПТУ «Віра-сервіс», ТОВ «Друкмаш-Центр», компанія «Кернел», АПВТ «ФІРМА ЛАСКА», ТОВ «Три Стар», ТОВ «Агроток ЛТД», ПрАТ «Кіровоградобленерго», «М’ясокомбінат «Ятрань», Управління східного офісу Держаудитслужби у Кіровоградській області, ТОВ «Уден-Україна», ПП ВК «Технополь» та інш.

Інформацію щодо вакансій та пропозицій підприємств та організацій можна отримати у відділі ЦНТУ щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (кабінет 107). Також цю інформацію буде розміщено на сторінці відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників на сайті університету у розділі «Студенту/Працевлаштування».

Фотоальбом «Ярмарку вакансій» можна переглянути на сторінках університету у соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.