«голос весни» – голос студентки цнту

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


«Голос весни» – голос студентки ЦНТУ

Магістрантка кафедри технології машинобудування механіко-технологічного факультету Центральноукраїнського національного технічного університету Віталіна Жалдак перемогла на першому міському фестивалі-конкурсі сучасної пісні «Голос весни».

Як повідомляє сайт міської ради Кропивицького, головна мета фестивалю «Голос весни» – популяризація вокального мистецтва, виявлення та підтримка обдарованих виконавців серед молоді, піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності вокалістів, залучення талановитої молоді, співочих родин до проведення міських заходів.

Серед соло-вокалістів змагання відбувались за двома віковими категоріями: від 15 до 20 років та від 21 року до 30 років включно. Конкурсанти виконували на сцені обласної філармонії по дві сучасні пісні (українські та зарубіжні хіти).

За підсумками конкурсу журі під головуванням художнього керівника академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни», народної артистки України Антоніни Червінської визнало одним із переможців міського фестивалю-конкурсу сучасної пісні «Голос весни»-2018 студентку Центральноукраїнського національного технічного університету Віталіну Жалдак!

Нагороди лауреатам конкурсу вручали заступник міського голови Олександр Мосін та начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець. Приз за І місце конкурсу – сертифікат на автобусний тур по Україні «Закарпаття – рецепт бадьорості».

За інформацією сайту міської ради Кропивницького


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.