використання сучасних фінансових інструментів: рекомендації наукової конференції

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Використання сучасних фінансових інструментів: рекомендації наукової конференції

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ провела міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери», участь в якій взяли науковці та фахівці з фінансів із багатьох навчальних закладів України, а також з Польщі, Білорусі, Латвії, Молдови, Таджикистану.

Разом із Центральноукраїнським національним технічним університетом організаторами конференції також виступили Кіровоградська обласна державна адміністрація, Національний транспортний університет (Київ), Житомирський державний технологічний університет, Донецький національний технічний університет (м. Покровськ), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Гродненський державний університет ім. Янки Купали (Республіка Білорусь), Вища школа економіки і культури (Рига, Латвія), Державний аграрний університет Молдови, Університет Економіки (Бидгощ, Польща), Державний економічний університет (Познань, Польща), Таджикський державний університет права, бізнесу і політики.

Активну підтримку в проведенні цього наукового заходу надала філія Кіровоградського регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Під час конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери» її учасники отримали чудову нагоду обмінятись науковими здобутками та практичним досвідом з питань розвитку фінансової системи, обговорити насущні проблеми впорядкування фінансів держави, стабілізації фінансового стану підприємств, покращення фінансового добробуту домогосподарств.

Робота конференції тривала в шести секціях: методи реалізації фінансової політики держави; фінансово-аналітичне забезпечення, податкове регулювання і страховий захист суб’єктів підприємницької діяльності; напрями реформування фінансів соціальної сфери та системи соціального забезпечення; вплив глобалізації економіки на розвиток фінансів; сучасні проблеми обліку, аудиту та оподаткування; новітні інформаційні технології у фінансах.

У доповідях учасників конференції звучали цікаві думки та рекомендації щодо використання сучасних фінансових інструментів у сфері державних фінансів, банківської діяльності, бізнесу в умовах інтеграції України в світовий фінансовий простір. Значним доробком конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери» стали пропозиції щодо посилення ролі фінансово-кредитного механізму в забезпеченні сталого розвитку економіки та стабілізації соціальної сфери країни, налагодження перспективних контактів між вченими та практиками з різних держав, пошуку шляхів упровадження результатів наукових досліджень.

За результатами міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери» сформовано збірник тез доповідей, який опубліковано в електронному та друкованому форматах. Електронний збірник тез доповідей можна переглянути в електронному архіві - репозитарії ЦНТУ за посиланням.

Усі учасники заходу отримали відповідні сертифікати та висловили побажання зустрітися наступного року вже на другій міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери». Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ щиро вдячна всім учасникам конференції за плідну співпрацю.

За інформацією кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.