в кнту привітали випускників економічних спеціальностей

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


В КНТУ привітали випускників економічних спеціальностей

Наприкінці минулого тижня у Кіровоградському національному технічному університеті розпочалися урочистості з нагоди завершення навчання випускниками 2016 року. Першого отримували привітання та відзнаки випускники ступеню вищої освіти «Бакалавр» та ОКР «Спеціаліст» факультету обліку та фінансів.

Вітаючи своїх випускників, декан факультету обліку та фінансів, професор Григорій Давидов нагадав молодим фахівцям, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу з боку викладачів альма-матер. «Особливість роботи викладача полягає у тому, що кожні чотири-п’ять років чергова група наших студентів полишає університет, – говорить Григорій Давидов. – Але ви маєте знати, що назавжди залишаєтесь в серцях ваших викладачів. Ми завжди пам’ятаємо, що ви були нашими студентами. Якщо вам у подальшому життя знадобиться звернутися до університету як до організації, що надала вам професію, спеціальність, практичні та теоретичні навички, які ви будете використовувати в своїй роботі, ми завжди готові допомогти вам, ми завжди готові спілкуватися з вами, як ми постійно спілкуємось із нашими випускниками минулих років.

Хочу подякувати вашим батькам за те, що вони виховали достойних громадян України, які будуть працювати на користь нашої держави. Зараз у нас в країні важка ситуація, тому пам’ятайте: вступаючи до дорослого життя, ви маєте підставити Україні власне плече. Якщо ж хтось із вас матиме бажання продовжити навчання в КНТУ, ми завжди будемо раді бачити вас у нашому університеті як магістрантів, або як аспірантів».

Далі завідуючі випускаючими кафедрами та наставники академічних груп вручили грамоти та відзнаки випускникам четвертого-п’ятого курсів кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики; кафедри бухгалтерського обліку; кафедри аудиту та оподаткування та кафедри фінансів та планування.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.