результати участі студентів цнту у всеукраїнських студентських олімпіадах

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Результати участі студентів ЦНТУ у всеукраїнських студентських олімпіадах

Станом на поточне число 2017-18 навчального року, представники Центральноукраїнського національного технічного університету вже вибороли 15 призових місць ІІ туру Всеукраїнських студентських олімпіад із різних спеціальностей та чотири призові місця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Зокрема,

– два І місця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»; «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»;

– чотири І місця олімпіад зі спеціальностей «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі», «Обладнання переробних і харчових виробництв» та «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій»;

– дев’ять ІІІ місць зі спеціальностей «Агрономія», «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування», «Управління персоналом та економіка праці», дисциплін: «Ремонт машин», «Ґрунтознавство», «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»(два місця), та «Біологія (секція рослин)».

Крім цього, за результатами обласного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування команда нашого університету посіла ІІ місце серед 11 команд-учасниць.

Також студент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ посів ІІ місце індивідуального заліку на ІV Міжнародній студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору в України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

Четверо студентів ЦНТУ вибороли призові місця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт: одне ІІ місце в галузі знань «Галузеве машинобудування» (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів); три ІІІ місця за напрямком «Транспортні технології» спеціальності «Автомобільний транспорт» та «Електричні машини та апарати».

Крім цього, шестеро студентів стали переможцями конкурсів доповідей на Всеукраїнських конференціях.

Загалом в 2017-18 навчальному році в Центральноукраїнському національному технічному університеті було організовано та проведено:

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», «Відновлення та підвище6ння зносостійкості деталей і конструкцій» та «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»;

І (обласний) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Крім цього, в університеті були організовані та проведені три Всеукраїнські студентські конференції, які увійшли до плану МОН:

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємств»;

ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Підвищення надійності машин і обладнання»;

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Перспективні напрямки розвитку сучасних інформаційних систем та технологій».

Також у лютому 2018 року в університеті проводився І тур Всеукраїнської студентської олімпіади. 778 студентів університету виборювали право брати участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з 40 дисциплін та 35 спеціальностей.

Крім цього на кафедрах університету було проведено близько 15-ти студентських семінарів, форумів та круглих столів. Найактивнішу участь у цьому напрямку приймала кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення та кафедра економіки менеджменту та комерційної діяльності.

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.