вступна кампанія-2018. перший день реєстрації електронних кабінетів вступників

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Вступна кампанія-2018. Перший день реєстрації електронних кабінетів вступників

Сьогодні, 2-го липня в Україні розпочинається електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до закладів вищої освіти. До кабінетів вноситиметься інформація про сертифікати ЗНО, дані атестата про повну загальну середню освіту тощо. В Центральноукраїнському національному технічному університеті консультації з приводу створення електронного кабінету можна отримати в Центрі довузівської підготовки (каб. 111) із понеділка по п’ятницю з 9.00 до 14.00.

Лише після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканованих копій необхідних документів абітурієнти отримають можливість подавати з 12-го липня заяви до ЗВО. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Решта важливих деталей вступної кампанії 2018 року:

Вступ у закладів вищої освіти України у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до закладів вищої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України №1378 від 13 жовтня 2017 року.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж із чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Для вступу до закладу вищої освіти для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ЗВО сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2018 році, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі.

Вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. Із цього дня заклади вищої освіти України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Прийом заяв та документів від вступників закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Строки проведення творчих конкурсів, іспитів та співбесід:

Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 14 до 26 липня включно. Вступні іспити проводяться з 21 до 26 липня включно. Співбесіди проводяться з 21 до 23 липня включно.

Строки формування рейтингових списків та зарахування:

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або вступних іспитів із повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням оприлюднюється не пізніше 01 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня.

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням, здійснюється не пізніше 12.00 години 24 липня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 25 липня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 26 липня. Зараховані особи впродовж 26 липня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Строки та терміни прийому заяв, проведення творчих конкурсів, співбесід, вступних іспитів, оприлюднення рейтингових списків, зарахування вступників на місця державного замовлення, які вступають на навчання для підготовки військових фахівців з вищою освітою, визначаються Правилами прийому навчального закладу.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти здійснюється не пізніше 18 серпня.

Інші категорії вступників

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання строки прийому заяв та документів закінчуються о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня.

Інформацію подано відповідно до положень «Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2018 році».

Як зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції на тему «Вступ 2018», цьогорічна вступна кампанія матиме шість основних новацій.

1. Для спеціальностей уніфіковано обов’язкові предмети ЗНО. Так, якщо попередні роки ЗВО самі обирали, за якими предметами зараховувати в заклад, то цього року все уніфіковано під кожну конкретну спеціальність. Конкретний список визначено Умовами прийому.

2. Зараховуватимуться сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років (з іноземних мов – тільки 2018-го).

3. Регіональний, сільський та галузевий коефіцієнти змінено за результатами вступної кампанії 2017 року. Конкурсний бал розраховуватиметься за формулою. Механізм коефіцієнтів працює таким чином, що він помножується на загальний результат вступника.

Регіональний коефіцієнт для ЗВО Києва становитиме 1 (тобто в разі вступу в заклади столиці абітурієнт не отримуватиме жодних додаткових балів); для ЗВО у Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях, переміщених закладів вищої освіти – 1,04; в інших випадках – 1,02.

Сільський коефіцієнт (для вступників, які зареєстровані в селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту в школах, що знаходяться на території сіл):

збільшено для вступників на аграрні спеціальності – для них він становитиме 1,05;

на інші спеціальності дорівнюватиме 1,02.

Галузевий коефіцієнт (для спеціальностей, яким надається особлива підтримка): становить 1,02 і, на відміну від 2017 року, поширюватиметься також на заяви з другою пріоритетністю.

4. Зменшено кількість заяв, які вступник може подавати для участі в конкурсі за бюджетне місце – з 9 заяв на 4 спеціальності у 2017-му, до 7 заяв на 4 спеціальності у 2018 році.

5. Встановлено мінімальну кількість балів – 150 – з другого та третього конкурсних предметів для вступу на 3 медичні спеціальності: «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія».

6. Замість творчих конкурсів на деякі педагогічні спеціальності, журналістику та окремі спеціалізації дизайну запроваджено творчі заліки.

За матеріалами сайту Міністерства освіти та науки України та сайту Osvita.ua


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.