посвята в студенти цнту

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Посвята в студенти ЦНТУ

Напередодні початку нового навчального року в Центральноукраїнському національному технічному університеті на Студентській площі відбулося традиційне урочисте посвячення учорашніх абітурієнтів у студенти першого курсу ЦНТУ.

На початку урочистостей, після того, як над площею було піднято прапор України, прапор Кіровоградської області та прапор міста Кропивницький, учасників святкових заходів привітав ректор ЦНТУ, професор Михайло Черновол.

Перш за все Михайло Іванович подякував першокурсникам та їхнім батькам за те, що вони обрали для навчання саме Центральноукраїнський національний технічний університет.

«В наш час абітурієнти мають великий вибір навчальних закладів: київські, львівські, харківські університети, університети за кордоном, – говорить Михайло Черновол, – але ви зробили правильний вибір! Я розумію, що багато хто враховував свої можливості навчатися або в Києві, або в Польщі, або в Кропивницькому. З огляду на це, поступити до університету неподалік від дому – це прагматичний крок, але це ще й патріотичний крок. Статистика свідчить: переважна більшість молодих людей Кіровоградщини, що поступили до університетів крупних освітніх столиць України вже не повертається додому, тому Кіровоградщина втрачає молодих спеціалістів.

Але ви подивіться на найбільш успішних людей Кіровоградщини: чотири голови обласної державної адміністрації (у тому числі, нині діючий Сергій Анатолійович Кузьменко), чотири міських голови Кропивницького (у тому числі, нині діючий Андрій Павлович Райкович), сім народних депутатів України, керівники найбільших підприємств регіону, бізнесмени, політики – це все випускники нашого університету.

Тому ви зробили правильний крок, обравши Центральноукраїнський національний технічний університет.

Я впевнений, ви будете успішними людьми, але для цього потрібно, звичайно, вчитись. Звичайно, в навчанні багато залежатиме від того, яку підготовку ви отримали в школі, технікумі, коледжі. Багато залежатиме від майстерності викладачів, професорів нашого університету. Але головне, повірте моєму досвіду, головне – це ваше бажання вчитися. Той студент, який бажає навчатися, обов’язково досягне успіху.

Звичайно, навчання – це не проста прогулянка, це – серйозна й важка робота, тому бажаю вам здоров’я. Також бажаю вам студентської дружби, справжнього студентського життя, яке складається не лише із навчання та сесій, а ще й з вечірок, КВН, спортивних змагань, зустрічей з друзями. Успіхів вам у навчанні та житті!»

Символічний «Ключ знань» ректор Центральноукраїнського національного технічного університету вручив студенту першого курсу ЦНТУ Михайлу Магопцю.

До привітань студентів-першокурсників долучився голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Петров.

«Найкращі роки в житті молодої людини – без сумніву, студентські роки, переважно, саме в ці роки ви формуєтесь як особистість, – звернувся до студентів Сергій Петров. – Саме в ці роки ви масово поглинаєте знання, навички, уміння і формуєте свої життєві стремління. Першокурсникам складніше робити перші кроки у вищій школі, але впевнений, на цьому шляху вам допоможуть старші колеги і ваші викладачі. Завжди пам’ятайте: той, хто хоче вчитися, хто хоче отримати знання і стати справжнім спеціалістом, має докласти для цього максимум зусиль».

Символічні залікову книжку та студентський квиток студентам першого курсу Марії Кошуцькій і Владиславу Сінькевичу вручили голова Студпрофкому ЦНТУ Олег Бурлаков і голова Студради університету Вікторія Філіпова.

Під час святкової церемонії група студентів першого курсу університету прочитала зі сцени обітницю «Клятва першокурсника», а завершив урочистості гімн Центральноукраїнського національного технічного університету, виконаний студентами нашого навчального закладу.

Після заходів на Студентській площі першокурсники попрямували до потокових аудиторій, де вони познайомилися із представниками своїх деканатів та їм було видано вже справжні, а не символічні залікові книжки.

Фотоальбом урочистостей посвяти першокурсників у студенти ЦНТУ можна переглянути на сторінках університету в соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.