нові знання в обмін на здатність навчатися

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Нові знання в обмін на здатність навчатися

Минулого тижня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету стартував третій сезон безкоштовної IT-школи «NewGeneration». Як повідомив один зі співзасновників IT-школи «NewGeneration», доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Олександр Коваленко, цього сезону курси розраховані на студентську молодь і присвячені web-програмуванню.

Загалом навчання на курсах йде за найбільш популярними на даний час напрямами на ринку ІТ-технологій. Але зараз акцент на web-програмуванні зроблено для того, щоб студентам було простіше долучатися до світу ІТ. Буває, що початківці втрачають свій ентузіазм та перестають вчитися на програміста, коли вони протягом певного часу не отримують віддачу від навчання. Якраз саме web-програмування дозволяє відчути перші результати своєї роботи.

«Зрозуміло, чому ви прийшли до нас на курси, – звернувся до нових слухачів IT-школи «NewGeneration» доцент кафедри КбПЗ Олександр Коваленко, – ви прагнете нових знань. Тут вам будуть надаватись сучасні знання, від вас потрібно лише бажання вивчитись і бажання стати професіоналом. Навчання розподілено на два етапи. На першому етапі ви отримаєте базові навички, далі ті слухачі курсів, хто проявить себе і на практиці продемонструють відповідні знання, перейдуть на другий етап навчання. Перший етап, фактично, – це перевірка на здатність навчатися.

Від вас не вимагають знання фізики, математики, літератури, історії (хоча дуже вітається знання англійської). Потрібне лише вміння навчатися, здатність до навчання. Насправді технології ІТ-галузі настільки швидко розвиваються і прогресують, що головна якість сучасного програміста – вміння навчатися новому, а не зациклюватись на колишніх знаннях. Ви маєте постійно вчитись і бути в трендах ІТ-технологій.

Які є перспективи працевлаштування? В наш час багато фірм ІТ-напрямку пропонують роботу. Від вас потрібно лише одне: продемонструйте свій рівень навичок та свою здатність до навчання. Випускники нашої школи «NewGeneration» вже працюють в передових фірмах Києва, Кропивницького, України».

Викладачі IT-школи «NewGeneration» – як представники кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ, так і практикуючі програмісти ІТ-фірм Кропивницького. Більше інформації можна отримати на сторінці школи «NewGeneration» у соціальній мережі Facebook.

Підготував Олександр Виноградов

 


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.