дві нові монографії науковців цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Дві нові монографії науковців ЦНТУ

В середині вересня з друкарні вийшла монографія «Соціальний капітал в умовах трансформації зайнятості» за авторством завідувача кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету, професора Марини Семикіної і викладача кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики ЦНТУ Галини Волчкової.

Як розповіла Марина Семикіна, до монографії «Соціальний капітал в умовах трансформації зайнятості» увійшли матеріали наукових досліджень, що тривали майже п’ять років. Ці дослідження виконувались спільно з колишньою аспіранткою Галиною Волчковою. До монографії також увійшли матеріали, раніше частково опубліковані в українських та закордонних наукових виданнях, доповіді на міжнародних і всеукраїнських наукових конференціях тощо. Частка монографій свого часу увійшла до кандидатської дисертації Галини Волчкової.

Монографія «Соціальний капітал в умовах трансформації зайнятості» присвячена проблемі формування соціального капіталу в умовах трансформації зайнятості. На основі узагальнення і розвитку світової наукової думки в книзі обґрунтовано сутність соціального капіталу, його специфічні риси та особливості формування, взаємозв’язок з явищами трансформації зайнятості. Також на сторінках видання висвітлено особливості формування та оцінювання соціального капіталу на різних економічних рівнях, досліджено його вагомий вплив на економічний розвиток країн світу. Розроблено науково-практичні рекомендації щодо формування соціального капіталу в Україні з урахуванням потреб інноваційної трансформації зайнятості.

За словами професора Марини Семикіної, аудиторія монографії ширша, ніж, наприклад, навчального посібника. Так, монографія теж може використовуватись студентами в навчальному процесі (переважно, магістрантами в своїх дослідженнях). Але якщо навчальний посібник надає базові знання і складається, як правило, з давно відомих речей, монографія – це авторські точки зору на проблематичні питання. Тому монографії містять багато дискусійних моментів саме для того, щоб спонукати дискусії серед науковців.

Монографія «Соціальний капітал в умовах трансформації зайнятості» адресована, перш за все, науковцям, підприємцям, управлінцям, профспілковим діячам, керівникам організацій, тобто усім тим, хто цікавиться питаннями довіри і кризи довіри в нашому суспільстві, та їхнім впливом на стан економіки.

Також влітку 2018 року побачила світ монографія «Корпоративна культура в системі cоціально-трудових відносин», написана професором Мариною Семікіною у співавторстві зі своєю колишньою аспіранткою Тетяною Біляк (зараз начальник відділу управління персоналом Центральної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго»).

Ця монографія присвячена проблемі розвитку корпоративної культури в системі соціально-трудових відносин. В книзі наведено дослідження наукових уявлень про особливості формування корпоративної культури, визначено її вплив на стан соціально-трудових відносин, обґрунтовано напрями активізації впливу корпоративної культури на гармонійний розвиток соціально-трудових відносин.

Книга призначена для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться проблемами формування прогресивної корпоративної культури та її впливом на гармонізацію соціально-трудових відносин.

Обидві монографії можна знайти в бібліотеці Центральноукраїнського національного технічного університету, крім цього, книги також надіслані ще до майже 15-ти бібліотек України, включаючи Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського.

Незабаром електронні версії монографії «Соціальний капітал в умовах трансформації зайнятості» і монографії «Корпоративна культура в системі cоціально-трудових відносин» з’являться в репозитарії Центральноукраїнського національного технічного університету.

За інформацією кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.